15 Eylül 2017, Cuma 08:51:40

Uçuş işletmede kazanan belli oldu

Hava İş Genel Kurulu öncesinde delege seçimleri tüm hızıyla sürüyor.
  • Buradakiler toplanip bu sendika kutsaydi madem nubu kadar cok kisisiniz
  • Ucus isletmede her zaman kasa kazanir.
  • Arkadaşlar esas problem içimizdeki hainler. Bizim paspas olmamıza sebep olan bu sarı sendikaya delege olan uçucu arkadaşlar siz bu sendikanın uçucular için iyi yaptığı ne gördünüzde delege oldunuz? Gerçekten isimleriniz hiç unutulmayacak.
  • Ne kabin kokpitten ne kokpit kabinden ayrı düşünülemez. Teknik ekipte uçak mürettebatının bir parçasıdır. Üç meslek gurubunun da sorunları ortak, dili havacılık dilidir. Yine eskisi gibi aynı çatı altında ortak menfaatleri doğrultusunda birlik olmalıdırlar.

Hava İş Genel Kurulu öncesinde delege seçimleri tüm hızıyla sürüyor.

Önceki gece uçuş işletmede başlayan delege seçimlerinin sonucu belli oldu. 85 delegenin çıkacağı uçuş işletmedeki seçimi Zeytin dalı grubu kazandı.

Oylamada beyaz liste yarışan Zeytin dalı 3512 oy alırken, mevcut yönetimin mavi listesi ise 1028'de kaldı.

Uçuş işletmede kazanan belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (198)

Dendi mi bu ~ 10 ay önce
Buradakiler toplanip bu sendika kutsaydi madem nubu kadar cok kisisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rus Enci ~ 10 ay önce
Ucus isletmede her zaman kasa kazanir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 10 ay önce
Arkadaşlar esas problem içimizdeki hainler. Bizim paspas olmamıza sebep olan bu sarı sendikaya delege olan uçucu arkadaşlar siz bu sendikanın uçucular için iyi yaptığı ne gördünüzde delege oldunuz? Gerçekten isimleriniz hiç unutulmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 10 ay önce
Hak haktan yana olmak bütün mesele insan olmak insan kalabilmek. Sendika hangi hakkımızı savunmuş ta bu mavi delegeli arkadaşlar gelip bizden oy istiyorlar. Yazık çok yazık onlar adına üzülüyorum. Emekleri sömürülen arkadaşların yüzüne nasil bakabilecekler. Biz sizin hakkınızı korumayan sendika için çalıştık. Sizi ve emeğinizi hiçe sayıyoruz ama cevabı uçuş işletme güzel verdi
Emre ~ 10 ay önce
Sari sendikanin listesindeki degerli kokpit&kabin uyesi arkadaslarimiz nasil bir gaflet icerisinde isimlerinin bu listede anilmasina razi oldular bilemiyorum. İste boyle herzaman evdeki hesap carsiya uymuyor ve insan kendi adini bu sekilde hafizalara kazitabiliyor... Zeytin dali delegelerinin herbirini adaletin,hakkin,hukukun yaninda cesaretle durduklari icin tebrik ediyorum.
Emre 'ye cevap liste hakkında ~ 10 ay önce
siz sanırım yeni personelsiniz. belliki listedekileri tanımıyorsunuz. öncelikle Çarkçı kapatana başarılar. yeni bir oluşum yeni kan iyi gelebilir. ancak ; listesine kolik ve gülger i alarak risk de almıştır. tepki çekmiştir. kolik kendi meslektaşlarını , uçakta , yatıda yaptıkları konuştukları ve sizin arkanızdan bu kişiler böyle dedi diye ispiyonlayan hostes bey oğlumdur. kendi meslektaşları da bunu bilir. gülger de 305 kişinin atılmasında büyük emeği geçmiş , ofis görevinde sabahlayarak kim greve katıldı, kim alkışladı , kim oradaydı , tek tek görüntülerden isimlerini bizzat gece gündüz çalışarak tespit etmiş diğer bir ispikçidir. bunu da meslektaşları bilir. bu arkadaşları alması listesine yanlış oldu.
Delege ~ 10 ay önce
Kabini bilmemde kokpit delegeleri hakkaten kişilik...z tiplerden oluşuyor,normaldede öyleler zaten yüze gülüp arkadan iş çeviren tipler...
kabine ~ 10 ay önce
Ne kabin kokpitten ne kokpit kabinden ayrı düşünülemez. Teknik ekipte uçak mürettebatının bir parçasıdır. Üç meslek gurubunun da sorunları ortak, dili havacılık dilidir. Yine eskisi gibi aynı çatı altında ortak menfaatleri doğrultusunda birlik olmalıdırlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000