10 Kasım 2017, Cuma 10:08:20

Uçuş ekiplerinden Ata'ya saygı duruşu

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. Ölüm yıl dönemi tüm yurtta olduğu gibi adının verildiği Atatürk Havalimanı'nda törenle anıldı.
  • Tekniktede güzel bir anma programı oldu bizede bekleriz ikramımız gittiğiniz yerdeki kadar çok çeşitli olamasada güleryüzümüzle misafir ağırlayabiliyoruz ama malesef sizde tekniği görmezden gelme modasına uydunuz canınız sağolsun.
  • 15 yıldır ilk defa coşkulu bir 29 Ekim kutlaması, ardından da saygılı, duygulu bir 10 Kasim yaşadık. Hep demiştik bir gün herkes Atatürkçü olacak. Nur içinde yat Atam. O aydın fikirlerini bi türlü öldüremediler.
  • Bu Kadar sacmalik hic görmedim cok cahil !!
  • Bizde afrika dönüşü 37 bin feette kokpitte ayağa kalktık. Saygıda kusur olmaz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. Ölüm yıl dönemi tüm yurtta olduğu gibi adının verildiği Atatürk Havalimanı'nda törenle anıldı. Uçuş saatlerini bekleyen pilotlar ve hostesler saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı'nı okudu.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. Ölüm yıl dönemi tüm yurtta olduğu gibi adının verildiği Atatürk Havalimanı'nda törenle anıldı. Saygı duruşunun başlamasına dakikalar kala bazı kabin memurları odaları dolaşarak çalışanları uyardı. Uçuşlarını beklemek için oturdukları kafede saygı duruşunda bulunan pilot ve kabin memurları, saygı duruşunun ardından, istiklal marşını okudu.
 

Uçuş ekiplerinden Ata'ya saygı duruşu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

hangar ~ 8 ay önce
Tekniktede güzel bir anma programı oldu bizede bekleriz ikramımız gittiğiniz yerdeki kadar çok çeşitli olamasada güleryüzümüzle misafir ağırlayabiliyoruz ama malesef sizde tekniği görmezden gelme modasına uydunuz canınız sağolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yıllardır özlediğimiz anma ~ 8 ay önce
15 yıldır ilk defa coşkulu bir 29 Ekim kutlaması, ardından da saygılı, duygulu bir 10 Kasim yaşadık. Hep demiştik bir gün herkes Atatürkçü olacak. Nur içinde yat Atam. O aydın fikirlerini bi türlü öldüremediler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yat ~ 8 ay önce
Atam yat huzur içinde tabi yatırıyorlarsa
Sacmalik ~ 8 ay önce
Bu Kadar sacmalik hic görmedim cok cahil !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yallah ~ 8 ay önce
Saçma olan tek şey sensin
37ci ~ 8 ay önce
Bizde afrika dönüşü 37 bin feette kokpitte ayağa kalktık. Saygıda kusur olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000