08 Aralık 2012, Cumartesi 14:31:04

UÇTU UÇTU THY UÇTU

Türk Hava Yolları’nın Messi ve Kobe’yi oynattığı son reklam filmi paylaşım sitesi Youtube’da rekor kırdı. Reklam filmi şimdiden 8 milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi.
  • Arkadaşlar ne 7 milyonu. Şu an 17 milyonda! Gerçekten ben bu kadar hızlı sayısı artan bir reklam görmedim. Çok rahat 50 milyon olacak. Bu bir reklam başarısıdır.
  • süper reklam, messiye ve kobeye verilen para çok gözüksede fazlasını kazandıracaktır, marka olmak için bunlar gerekli.
  • İrlandalılara rağmen THY büyümeye gelişmeye devam edecek.
  • tebrikler thy irlandalilara ve ayni familyadaki benzerlerine kapak olsun, basariyi tebrik etmek yerine mazeret aramaya calismalari cok komik bir zavallilik

Türk Hava Yolları’nın son dönemde en çok ses getiren reklamlarından biri Messi’li Kobe’li reklam filmi 5 Aralık’ta tüm dünya televizyonlarında yayınlanmaya başladı.

Dünyaca ünlü futbol yıldızı Barcelonalı Lionel Messi ile NBA yıldızı Kobe Bryant’ın oynadığı THY’nin reklam filmi 6 Aralık’ta THY’nin kurumsal adresinden sosyal paylaşım sitesi Youtube’a eklendi.

Büyük beğeni toplayan reklam filmi henüz internette paylaşılmasının üzerinden 24 saat geçmeden 7 milyon kişi tarafından izlendi. Bugün ise reklam filmini izleyenlerin sayısı 8 milyonu aştı.

THY’nin ses getiren İstiklal Marşı kullanılan reklam filminin, 260 bin civarında kişi tarafından izlendiği düşünüldüğünde son reklam filminin ne kadar çok izlendiği bir kez daha ortaya çıktı.

İŞTE THY'NİN O REKLAM FİLMİ

UÇTU UÇTU THY UÇTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Yargıç ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar ne 7 milyonu. Şu an 17 milyonda! Gerçekten ben bu kadar hızlı sayısı artan bir reklam görmedim. Çok rahat 50 milyon olacak. Bu bir reklam başarısıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hbm ~ 5 yıl önce
süper reklam, messiye ve kobeye verilen para çok gözüksede fazlasını kazandıracaktır, marka olmak için bunlar gerekli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
İrlandalılara rağmen THY büyümeye gelişmeye devam edecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne kadar irlandali varsa hepsine kapak olsun ~ 5 yıl önce
tebrikler thy irlandalilara ve ayni familyadaki benzerlerine kapak olsun, basariyi tebrik etmek yerine mazeret aramaya calismalari cok komik bir zavallilik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000