28 Ocak 2013, Pazartesi 08:27:49

UÇAKTA YOLCU TACİZİNE UĞRADI!

İstanbul'da Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde oynanan ve Galatasaray'ın 2-1 üstünlüğü ile sona eren Beşiktaş derbisini yöneten hakem Tolga Özkalfa, maç sonrası THY uçağı ile İzmir'e giderken, Galatasaraylı bir yolcunun sözlü tacizine uğradı.
  • ne güzel yapmışlar, klasımızı ortaya çıkardık yine milletçe. 200 yıl sonra bunları yapmamaya başlarız. kim bilir o zaman millet jupitere giderken biz ilk uçağımızı bile yapmış oluruz. ne güzel...
  • Sözlü taciz bir suçtur direk gerekli tutanaklar tutulsun ve o terbiyesiz yolcu mahkemeye verilsin..
  • yahu güzel memleketimin insanlarinin baska isi gücü yokmuda sürekli bir cuvali bile doldurmayacak islerle ugrasip duruyorlar? birakin artik böyle önemsiz konularida önemli olan islere yönelin derim. saygilar.
  • Yahu cidden aramızda hala o melo'nun nasıl bir kişiliği olduğunu bilmeyen mi kaldı? Sırf tuttuğunuz takımın ooyuncusu olduğu için o adamı mı savunuyorsunuz? hadii ama, yapmayın!

Hakem Özkalfa'nın laf atılarak taciz edilmesi üzerine kabin görevlileri Özkalfa'yı kokpitte bir süre misafir etti. Uçağın kaptan pilotunun tacizci yolcuyla konuşması sonrası Özkalfa yerine geçti ve uçak 10 dakika rötarlı olarak İzmir'e hareket etti.

Galatasara-Beşiktaş derbisinin orta hakemi Tolga Özkalfa, İzmir'e gitmek üzere THY'ye ait uçağa bindi. Uçakta bulunan ve Galatasaraylı olduğu belirtilen, ismi öğrenilemeyen bir taraftar, Tolga Özkalfa'ya, maçta Galatasaraylı oyuncu Melo'ya haksız yere kırmızı kart gösterdiğini belirterek tepki gösterdi. Bazı Galatasaraylı taraftarların da tartışmaya katılıp Özkalfa'ya tepkileri üzerine kabin görevlileri olaya müdaha etti. Özkalfa, kabin görevlileri tarafından yolcu salonundan uzaklaştırılarak uçağın kokpitine götürüldü. Kısa süre kokpitte misafir edilen Tolga Özkalfa, uçak personelinin taraftarı sakinleştirmesi üzerine tekrar koltuğuna oturdu.

Yaşanan tartışma nedeniyle uçak yaklaşık 10 dakika rötarlı olarak havalandı. Uçak, sorunsuz bir şekilde İzmir Adanan Menderes Havalanı'na indi. Uçaktan inen hakem Tolga Özkalfa, otoparkta bulunan otomobilinin yanına polis eskortluğunda gitti. Özkalfa, gerek taraftarla ilgili şikayetçi olup olmadığı, gerekse yaşanan tartışma ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

UÇAKTA YOLCU TACİZİNE UĞRADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

prometheus ~ 5 yıl önce
ne güzel yapmışlar, klasımızı ortaya çıkardık yine milletçe. 200 yıl sonra bunları yapmamaya başlarız. kim bilir o zaman millet jupitere giderken biz ilk uçağımızı bile yapmış oluruz. ne güzel...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taciz bir suçtur ~ 5 yıl önce
Sözlü taciz bir suçtur direk gerekli tutanaklar tutulsun ve o terbiyesiz yolcu mahkemeye verilsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gereksiz insalar ~ 5 yıl önce
yahu güzel memleketimin insanlarinin baska isi gücü yokmuda sürekli bir cuvali bile doldurmayacak islerle ugrasip duruyorlar? birakin artik böyle önemsiz konularida önemli olan islere yönelin derim. saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M.Kaya ~ 5 yıl önce
Yahu cidden aramızda hala o melo'nun nasıl bir kişiliği olduğunu bilmeyen mi kaldı? Sırf tuttuğunuz takımın ooyuncusu olduğu için o adamı mı savunuyorsunuz? hadii ama, yapmayın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Futbolcu ~ 5 yıl önce
Asıl merak edilen 2 hafta önce Adnan ÖZTÜRK ün Meireles için söylediği ''Bizde böyle hareket yapan bir oyuncu olsa aynı akşam kendini uçakta bulur,tesislere giremez''lafı sonrası GS nin ne yapacağı.Melo oyundan çıkarkende Fatih TERİM i itiyordu,noldu İmparator a kendi bi yana ŞAL ı biyana savruldu.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000