25 Kasım 2012, Pazar 16:04:48

UÇAK ARIZALANINCA YOLCULAR UÇMAK İSTEMEDİ!

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Brüksel seferini yapmaya hazırlanan uçağı teknik arıza nedeniyle pist başından dönünce, durumdan korkan 4 yolcu uçaktan indi.
  • Saygilar bizden efendim sevgili Sami Bey.
  • DEGERLI ARKADSIM SAYIN ORLY SENBOLU ILE SAHSIMA SORU YONEDEN VE ELESTIREN ARKADAS BEN 32YILDIR ALMANYADA YASAYAN VE IZINE GELMEK UZERE DEVAMLI THY ILE GUZEL MEMLEKETIMIZEYAZI VEYA IS ICABI YOLCULUK YABAN BIR KISIYIM OLANBILIR KUSURA BAKMAYIN BEN TRABZONLUYUM VE TRABZONDA SANAT OKULUNU BITIRDIM BELKI HATALI YAZMIS OLABILIRIM ÖZÜR DILERIM AMA BEN ÜLGEMI SEVIYOR AIRPORT HABERI HER GUN IZLIYOR VE TENKIDINDEN DOLAYIDA SIZE TESEKKUR EDIYORUM SAYGIYLA SELAMLAR
  • Sevgili Sami Bey,ben de Trabzonluyum.Size bir soru sormak istiyorum.Acaba konusurken de yumusak olan harfleri sert,ve sert olan harfleri de yumusak mi telaffuz ediyorsunuz.Yorumunuzun tumu sert ve yumusak harflerin yanlis kullanimiyla alakali imla hatalariyla dolu.Acaba okulu nerde okudunuz?
  • uçak yeni olsa ne yazar..globaly fossun tekniğine fossss...allaha emanet havayolları :))

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Brüksel seferini yapan TK1937 sefer sayılı uçağı 167 yolcusunu aldıktan sonra 40 dakika rötar yaptı. Uçak rötarlı olarak pistte hareket etti ancak teknik arıza nedeniyle pist başından geri döndü. Teknik hangarına çekilen uçakta bulunan yolcular terminale alındı. Arızanın giderilmesinin ardından yolcular tekrar aynı uçağa bindirildi. Ancak 4 kişi aynı uçakla gitmeyeceğini beyan ederek uçaktan indi.

TC-JRU kuyruk tescilli uçak, 4 kişi haricindeki yolcuları aldıktan sonra hareket etti.

Uçaktan inen yolculardan Erçin Kaşgar yaşananlarla ilgili şöyle konuştu: “Brüksel’e gitmek üzere havalimanına geldim. 08.00’de kalkacak uçak rötar yaptı. 08.30’dan sonra da 20 dakika pist başında bekledik. Teknik arıza sebebiyle uçak hangara çekildi. Ben de korkmam sebebiyle mecburi indim uçaktan. Uçağa 4 arkadaş binmiştik. Ben ve arkadaşlarım biletlerimizi iptal ettirdik. Başka bir zaman Brüksel’e gideceğiz.”

UÇAK ARIZALANINCA YOLCULAR UÇMAK İSTEMEDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Orly ~ 6 yıl önce
Saygilar bizden efendim sevgili Sami Bey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sami YAVUZ ~ 6 yıl önce
DEGERLI ARKADSIM SAYIN ORLY SENBOLU ILE SAHSIMA SORU YONEDEN VE ELESTIREN ARKADAS BEN 32YILDIR ALMANYADA YASAYAN VE IZINE GELMEK UZERE DEVAMLI THY ILE GUZEL MEMLEKETIMIZEYAZI VEYA IS ICABI YOLCULUK YABAN BIR KISIYIM OLANBILIR KUSURA BAKMAYIN BEN TRABZONLUYUM VE TRABZONDA SANAT OKULUNU BITIRDIM BELKI HATALI YAZMIS OLABILIRIM ÖZÜR DILERIM AMA BEN ÜLGEMI SEVIYOR AIRPORT HABERI HER GUN IZLIYOR VE TENKIDINDEN DOLAYIDA SIZE TESEKKUR EDIYORUM SAYGIYLA SELAMLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orly ~ 6 yıl önce
Sevgili Sami Bey,ben de Trabzonluyum.Size bir soru sormak istiyorum.Acaba konusurken de yumusak olan harfleri sert,ve sert olan harfleri de yumusak mi telaffuz ediyorsunuz.Yorumunuzun tumu sert ve yumusak harflerin yanlis kullanimiyla alakali imla hatalariyla dolu.Acaba okulu nerde okudunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haribo ~ 6 yıl önce
uçak yeni olsa ne yazar..globaly fossun tekniğine fossss...allaha emanet havayolları :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000