30 Ağustos 2009, Pazar 15:58:04

UÇAĞIN KAPISINDA KALAKALDI!

Free Bird Havayolları'na ait uçakla Antalya'dan Varşova'ya gitmek isteyen Kürşat Özdence isimli işadamı, işlemlerini yaptırıp biniş kartını aldı ancak, uçağa onun yerine başkası bindirildi.
  • Burada Freebird'i savunan kişiler kesinlikle Freebird çalışanları veya yakınlarıdır. Bu kadar teknik konuştuğunuza göre var bu işin içinde bir iş. Siz bu beyin yerine kendiniz koyun o zaman düşünün bakalım siz ne yapardınız. Tamam diyerek geri dönerdiniz kesinlikle değil mi ? Bu soruya evet ile cevap veren kişinin aklından şaşarım. Hiç bir gururlu insan bu soruya evet ile cevap vermez. Herkes hakkını arasın ve söke söke alsın !
  • Kendinizi bu şahsın yerine koyun ve o zaman yorum yapın. Siz check in yapacaksınız sonra biri size stop sizi alamıyoruz diyecek. Yok ya ! Eminin söz edilen şahıs iş adamı olduğuna göre yasal yollardan hakkını arayacaktır. Ben olsam ortalığı bir birine verirdim. Neden mi ? Her gururu olan insan bunun altında kalmaz.
  • freebird'in süpervisor'u ne işle meşguldür acaba? acenta veya acentalara tanınan kontenjan dolduktan sonra kalan yerler için Last minute bilet satılmaya başlanır, bunun kontrolü de"tamamen" ilgili havayolunun süpervisor'undadır. süpervisor bu gibi dolu veya overbook uçakların kontuarında sürekli olarak bulunmalı ve gidişatı kontrol etmelidir. o ders veren arkadaş nereye kayboldu? yoksa büyüklerinden birine sormaya mı gitti?
  • Recep İVEDİK ler sardı yahu

Antalyalı işadamı Kürşat Özdence, 28 Ağustos Cuma günü Varşova'ya gitmek üzere Antalya Havalimanı'na geldi. Free Bird Havayolları'nda bilet işlemlerini yaptıran Özdence, bagajını da vererek uçağa doğru yöneldi.

Ancak, Varşova'ya önemli bir toplantıya gidecek olan işadamı uçağın kapısına geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaştı.

Uçağa yolcular alınmaya başladığında bir görevli işadamının yanına gelerek, 'Sizden daha önemli bir kişi geldi, onu uçurmak zorundayız' dedi. Bu cevap karşısında zor durumda kalan Özdence, AB Dönem Başkan yardımcısı olduğunu öğrendiği bir kişi yüzünden uçağa binemedi. Biniş kartı elinde havaalanında kalakalan Özdence, çaresiz evine dönmek zorunda kaldı. İşadamı bir gün sonra THY uçağıyla Varşova'ya uçtu.

İşadamı Kürşat Özdence, bu akşam saat 20:00'de Airport TV Ana Haber Bülteni'nde yaşadığı talihsiz olayın ayrıntılarını anlatacak.

UÇAĞIN KAPISINDA KALAKALDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 9 yıl önce
Burada Freebird'i savunan kişiler kesinlikle Freebird çalışanları veya yakınlarıdır. Bu kadar teknik konuştuğunuza göre var bu işin içinde bir iş. Siz bu beyin yerine kendiniz koyun o zaman düşünün bakalım siz ne yapardınız. Tamam diyerek geri dönerdiniz kesinlikle değil mi ? Bu soruya evet ile cevap veren kişinin aklından şaşarım. Hiç bir gururlu insan bu soruya evet ile cevap vermez. Herkes hakkını arasın ve söke söke alsın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kendinizi bu şahsın yerine koyun ve o zaman yorum yapın. Siz check in yapacaksınız sonra biri size stop sizi alamıyoruz diyecek. Yok ya ! Eminin söz edilen şahıs iş adamı olduğuna göre yasal yollardan hakkını arayacaktır. Ben olsam ortalığı bir birine verirdim. Neden mi ? Her gururu olan insan bunun altında kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
freebird'in süpervisor'u ne işle meşguldür acaba? acenta veya acentalara tanınan kontenjan dolduktan sonra kalan yerler için Last minute bilet satılmaya başlanır, bunun kontrolü de"tamamen" ilgili havayolunun süpervisor'undadır. süpervisor bu gibi dolu veya overbook uçakların kontuarında sürekli olarak bulunmalı ve gidişatı kontrol etmelidir. o ders veren arkadaş nereye kayboldu? yoksa büyüklerinden birine sormaya mı gitti?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Recep İVEDİK ler sardı yahu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000