27 Ağustos 2012, Pazartesi 16:12:57

"TÜRKİYE BU GÜCE SAHİP"

Türk Hava Yolları’nın 200. uçuş noktası Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin başkenti Kinşasa oldu…
  • YIKILAN YUVALARA ŞİRKETTEKİ ŞU ÇIĞLIĞA SES VERİN VE ARAŞTIRMA VE İNCELEMELER YAPIN YIKILAN YUVALARI VE DÖNEN DOLAPLARI GÖRÜN BEN PERSONEL DEĞİLİM ŞİRKETTEKİ OLAN LARI BEN DUYUYORUM BİLİYORUM SİZDE DUYUNCA ŞOK OLACAĞINIZ OLAYLARI KENDİM ARAŞTIRDIM NELER GÖRDÜM NELER DUYDUM BİZZAT KAPTAN VE HOSTESLER HERŞEYİ BİLİYOR SİZDE ÖĞRENMİŞ OLDUNUZ İNANI ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELECEK HERŞEY BARİ ONURUYLA ŞEREFİYLE NAMUSUYLA ÇALIŞAN DİĞER HOSTES VE KABİN AMİRLERİ VE KAPTAN PLOTLAR DA RAHAT NEFES ALIR DUYARSIZ KALIRSANIZ MUTLAKA BİR GÜN PATLAK VERECEK VE KİMSE HESABINI VEREMİYECEK YIKILAN YUVALARIN ORTADA KALAN ÇOCUKLARIN BU GÜNAHLARI GÖRÜP TE YETKİLİLERE BİLDİRMEYENLER VE GEREĞİNİ YAPMAYANLAR DA ALLAH KATINDA BUNLARIN HESABINI VERECEKLER BAKALIM GÖRELİM BAŞKA ÇOCUKLAR ANASIZ BABASIZ KALMASIN VİCDAN SAHİBİ BİR İNSAN DUYARSIZ KALMAZ BİRGÜN HERKEZİN BAŞINA GELİR KOLAY DEĞİL ALLAH İYİ VE KALBİ TEMİZ İNSANLARLA OLSUN
  • Yine boş boş konuşmuş Temel KOTİL!
  • KONGO KINŞHASA DA 7-8 LÜKS ARABASI VİLLALARI OLANLAR DA VAR VE AYIN 15 GÜNÜ YURTDIŞINDALAR..ÖZELLİKLE DE 2.ÜLKELERİ FRANSA VE BELÇİKA DA....BÖYLELERİ DE VAR..AMA AZ TABİİ...
  • her ulkede zengin var fakiride.. nereden biliyorsunuz gercegi.. kongo ya tek ucan sirket THY mi..

Türk Hava Yolları, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin başkenti Kinşasa’ya seferiyle birlikte, uçuş noktası olarak 2. kez dalya dedi. Bu uçuşla ilgili Atatürk Havalimanı apronu Türk Hava Yolları Teknik Hangarı önünde bir tanıtım gerçekleştiren THY Genel Müdürü Temel Kotil ‘çok mutluyuz. Hayırlı olsun’ dedi.

Kinşasa’ya, yeni Boeing 737-900ER tipi uçaklarından TC-JYE kuyruk tescilli uçağı tahsis eden THY,  Afrika uçuşlarına bir yenisi daha eklemiş oldu. Kinşasa uçuşunun ilk seferi 80 yolcuyla yapıldı.

Genel Müdür Temel Kotil, yolcuları uçağın kapısında karşılayarak tek tek ellerini sıkıp iyi uçuşlar diledi.

Kotil burada yaptığı açıklamada: “ Aslında 200’ün üzerinde bir sayıdayız. Çünkü birden fazla uçtuğumuz şehir var. Bu anlamda dünyada 7. sıradayız ancak 6. Sıraya doğru ilerliyoruz. Bu gelişme 80 yıllık çalışmanın eseridir. Son 6-7 yılda yurtdışı uçuş noktamız 3 kat arttı. Bu gidişle dünya birinciliğine doğru gidiyoruz.  Yapılan seferler ve büyümelere paralel olarak havayollarından daha çok havalimanları konuşulur olacak. İstanbul burada çok öne çıkıyor” dedi.

Türk Hava Yolları’nın 201. uçuş noktasının Cibuti olacağını sözlerine ekleyen Kotil; “Daha açılmayı bekleyen Libya gibi, Mısır gibi birçok noktamız var. Avrupa’ya en çok sefer yapan havayoluyuz. İstanbul transfer anlamında çok özel bir şehir. 3. Havalimanı açıldığında hak ettiği yere ulaşacak” şeklinde konuştu.

İNTERNET SİTESİNE YAPILAN SALDIRI VE YERLİ UÇAK KONUSU
Türk Hava Yolları’nın internet sitesine yapılan saldırı ile ilgili olarak görüşlerini aktaran Kotil; “Bu dünyanın her tarafından olan bir durum. Biz gerekli tedbirleri aldık, almaya da devam ediyoruz” dedi.

Türkiye’nin kendi uçağını yapacağını sözlerine ekleyen Kotil, bu konuyu Başbakan’a da ilettiğini ve Türkiye’nin bu rüyayı gerçekleştirecek güce sahip olduğunu ifade etti.

©AirportHaber

"TÜRKİYE BU GÜCE SAHİP"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

SAYIN TEMEL KOTİL MUTLAKA OKUYUN ~ 6 yıl önce
YIKILAN YUVALARA ŞİRKETTEKİ ŞU ÇIĞLIĞA SES VERİN VE ARAŞTIRMA VE İNCELEMELER YAPIN YIKILAN YUVALARI VE DÖNEN DOLAPLARI GÖRÜN BEN PERSONEL DEĞİLİM ŞİRKETTEKİ OLAN LARI BEN DUYUYORUM BİLİYORUM SİZDE DUYUNCA ŞOK OLACAĞINIZ OLAYLARI KENDİM ARAŞTIRDIM NELER GÖRDÜM NELER DUYDUM BİZZAT KAPTAN VE HOSTESLER HERŞEYİ BİLİYOR SİZDE ÖĞRENMİŞ OLDUNUZ İNANI ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELECEK HERŞEY BARİ ONURUYLA ŞEREFİYLE NAMUSUYLA ÇALIŞAN DİĞER HOSTES VE KABİN AMİRLERİ VE KAPTAN PLOTLAR DA RAHAT NEFES ALIR DUYARSIZ KALIRSANIZ MUTLAKA BİR GÜN PATLAK VERECEK VE KİMSE HESABINI VEREMİYECEK YIKILAN YUVALARIN ORTADA KALAN ÇOCUKLARIN BU GÜNAHLARI GÖRÜP TE YETKİLİLERE BİLDİRMEYENLER VE GEREĞİNİ YAPMAYANLAR DA ALLAH KATINDA BUNLARIN HESABINI VERECEKLER BAKALIM GÖRELİM BAŞKA ÇOCUKLAR ANASIZ BABASIZ KALMASIN VİCDAN SAHİBİ BİR İNSAN DUYARSIZ KALMAZ BİRGÜN HERKEZİN BAŞINA GELİR KOLAY DEĞİL ALLAH İYİ VE KALBİ TEMİZ İNSANLARLA OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Yine boş boş konuşmuş Temel KOTİL!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ZENGİNLER DE VAR AMA AZ.. ~ 6 yıl önce
KONGO KINŞHASA DA 7-8 LÜKS ARABASI VİLLALARI OLANLAR DA VAR VE AYIN 15 GÜNÜ YURTDIŞINDALAR..ÖZELLİKLE DE 2.ÜLKELERİ FRANSA VE BELÇİKA DA....BÖYLELERİ DE VAR..AMA AZ TABİİ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bildircin ~ 6 yıl önce
her ulkede zengin var fakiride.. nereden biliyorsunuz gercegi.. kongo ya tek ucan sirket THY mi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000