28 Şubat 2018, Çarşamba 17:23:36

Turkish Do&Co’da 20 kişi işten çıkarıldı!

İkram şirketi Turkish DO&CO'da 20 kişinin işine son verildiği öğrenildi.
  • Doco muhtesem Bir firma herseyi düzeltecek ve çalışanlarını geri toplayacak merak etmeyin arkadaslar Tk kaybetti doco daha büyük havayoluyla çalışacak Tk pişman olacak
  • çıkışlar nezaman başlayacak ?
  • Küçülme Do&co kücülmeye gidiyoruz diyor çıkardığı personele ama biryandanda ise yeni personel alıyor 1haftadir personel mülakatı var sirkette neden?
  • saw da da herkes mutsuz tedırgın el altından iyileştirme yapılanlar hariç. Bi an önce gerekli açıklama yapın yada zam mı verin artık. Bu nedir ya sene olmuş 2018 maaşlar hala 2016 maaşı. Her seye zam ama maaşa yok. Allahın adaleti şaşmaz.

İkram şirketi Turkish DO&CO'da 20 kişinin işine son verildiği öğrenildi.

Türk Hava Yolları ile Do&Co’nun ortak olduğu ikram şirketi Turkish Do&Co’da küçülme planları kapsamında işten çıkarmalar sürüyor. AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; bu sabah işe gelen 20 DO&CO çalışanı daha önce haber verilmeden şok bir haberle işten çıkarıldı.

Kartlarının çalışmadığını fark eden 20 çalışan, şirketle irtibat kurarak sorunu anlamaya çalıştı. Ancak hiç beklemedikleri bir yanıt alan çalışanlar işlerine son verildiğini öğrenince büyük bir şok yaşadı.

BİZİMLE ANLAŞIN!

Habersiz işten çıkarılan çalışanlar, şirketten gelen yeni haberle bir kez daha şaşkına döndü. DO&CO yönetimi tarafından 'bizimle anlaşırsanız bir sonraki işinizde size referans oluruz' denildi. Anlaşmanın içeriğinde ise 'şirketten alacağım yoktur' imzası istendi.

Bu teklifi kabul etmeyen çalışanların mahkemeye gideceği öğrenildi.

©AirportHaber

Turkish Do&Co’da 20 kişi işten çıkarıldı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (88)

Heryerde doco ~ 3 ay önce
Doco muhtesem Bir firma herseyi düzeltecek ve çalışanlarını geri toplayacak merak etmeyin arkadaslar Tk kaybetti doco daha büyük havayoluyla çalışacak Tk pişman olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
do&co üretim ~ 4 ay önce
çıkışlar nezaman başlayacak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
S. G ~ 4 ay önce
Küçülme Do&co kücülmeye gidiyoruz diyor çıkardığı personele ama biryandanda ise yeni personel alıyor 1haftadir personel mülakatı var sirkette neden?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 4 ay önce
saw da da herkes mutsuz tedırgın el altından iyileştirme yapılanlar hariç. Bi an önce gerekli açıklama yapın yada zam mı verin artık. Bu nedir ya sene olmuş 2018 maaşlar hala 2016 maaşı. Her seye zam ama maaşa yok. Allahın adaleti şaşmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw2 ~ 4 ay önce
Kim o el altından alanlar ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000