03 Nisan 2015, Cuma 10:52:54

TURKISH CARGO'NUN YENİ ROTASI BELLİ OLDU

Turkish Cargo, kargo uçuş ağına Şikago’yu da ekleyerek Amerika’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor.
  • yazıklar olsun başka işleri yok hep işçileri kontrol ediyorlar kendileri 5 10 bin alırken kimse sormuyor bize gelince 1200 onlara göre bu adaletin ta kendiidir yazıklar olsun
  • arkadaşlar konu ile alakası yok belki ama bir şeyi dile getirmek istiyorum. Buradan turkish cargo sistemde elif sosyal hizmetler adı altında çalışan taşeron işçilerin bir kısmı istirahat saatinde dinlenme odasında oturduğu için çok değerli saygı değer kargo başkanı muhammet isimli şahsın ''bunları işten çıkartın'' diye talimat vermesini kınıyorum. havacılıktan anlamayan insanların sırf hükümet yalakası diye bu gibi kurumlarda çalışması çok utanç verici. Muhammet bey, dünya hali bu kimin ne olduğu ve olacağı belli olmaz. Allah inşallah seninde başına verir evine çoluk çocuğuna ekmek götiremeyecek durumuna düşersin inşallah o zaman anlarsın.
  • Sayın yetkili, koyduğunuz fotoğraf eski terminale ait
  • durmadan chicago'ya ucuyor. Bu stoplar yakit icin degil, yuk aktarma icin.

Turkish Cargo, kargo uçuş ağına Şikago’yu da ekleyerek Amerika’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor.

Uçuş ağını genişletmek adına faaliyete geçirdiği icraatlarla öncü hava kargo şirketlerinden biri hâline gelen Turkish Cargo, Amerika’da sefer düzenleyeceği ilk kargo servis noktası olan Şikago uçuşlarına bugün başlıyor. Bugün itibariyle Şikago’ya düzenleyeceği haftalık kargo uçuş seferleri ile Amerika özelinde geliştirdiği  genişleme stratejisine ivme katan başarılı hava kargo şirketi, dünya genelinde sergilediği yükselen grafiğine de katma değer sağlıyor.

Şikago kargo hattının açılması ile Turkish Cargo ayrıca, Şikago seferlerinde kullanılan mevcut yolcu uçaklarından sağladığı kargo hizmet kapasitesini de güçlendirmiş oluyor. Sahasında etkin bir profile sahip hava kargo şirketi, 2015 Yaz Tarife Dönemi itibari ile 50’si kargo noktası olmak üzere 109 ülkede 265’den fazla uçuş noktasına, 9 kargo uçağının yanı sıra Türk Hava Yolları filosundaki 259 yolcu uçağının kargo kapasitesini de kullanarak hizmet veriyor.

Müşterileri için dünyadaki üretim ve ticaret merkezlerine en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo’nun kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğu cazip olanaklar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Turkish Cargo ve uçuş tarifeleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishcargo.com.tr web sitesinden, +90 850 333 0777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

TURKISH CARGO'NUN YENİ ROTASI BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

hakannn ~ 3 yıl önce
yazıklar olsun başka işleri yok hep işçileri kontrol ediyorlar kendileri 5 10 bin alırken kimse sormuyor bize gelince 1200 onlara göre bu adaletin ta kendiidir yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yok ~ 3 yıl önce
arkadaşlar konu ile alakası yok belki ama bir şeyi dile getirmek istiyorum. Buradan turkish cargo sistemde elif sosyal hizmetler adı altında çalışan taşeron işçilerin bir kısmı istirahat saatinde dinlenme odasında oturduğu için çok değerli saygı değer kargo başkanı muhammet isimli şahsın ''bunları işten çıkartın'' diye talimat vermesini kınıyorum. havacılıktan anlamayan insanların sırf hükümet yalakası diye bu gibi kurumlarda çalışması çok utanç verici. Muhammet bey, dünya hali bu kimin ne olduğu ve olacağı belli olmaz. Allah inşallah seninde başına verir evine çoluk çocuğuna ekmek götiremeyecek durumuna düşersin inşallah o zaman anlarsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet85 ~ 3 yıl önce
Sayın yetkili, koyduğunuz fotoğraf eski terminale ait

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A300 ~ 3 yıl önce
durmadan chicago'ya ucuyor. Bu stoplar yakit icin degil, yuk aktarma icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000