22 Şubat 2018, Perşembe 10:04:39

Türk-İş Başkanı'na ziyaret

Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Hava İş Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal’ı makamında kabul etti.
  • Bu taşeron işini kimsenin gündeme getirdiği yok tamammı devamı sendikanın buna bir el atıp ortaya koyması lazım .Taşerona kadroyu istemeyen kim .Hani taşeron kamayacaktı 2019 yaklaşırken bunları bilmek bizimde hakımız.
  • Kanunen verilmesi gereken bu hakkin bir an once personele dagitilmasini bekliyoruz
  • ilker ayciyi cok severim cok iyi bir yunetici o karede olmayi haketmeyen iki kisi var
  • İşveren ve onun adamı sendika başkanı koltuk, para ve çıkar için ne yapacaklarını bilmiyorlar elele kolkola kapı kapı dolaşıp duruyorlar.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Hava İş Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ı Ankara’daki makamında ziyaret etti. 

THY İnsan Kaynakları’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdülkerim Çay’ın da katıldığı görüşmede,  gündeme ilişkin konular ele alındı.  Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşme sonrası bir açıklama yapılmadı.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre, görüşmenin başlıca konusunu Hava Sen adıyla kurulan yeni sendika oluştururken THY’nin kokpit ve kabin ekiplerinin konsantrasyonunu bozan girişimlerden rahatsız olduğu bildirildi.Türk-İş Başkanı'na ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (113)

Harranlı ~ 4 ay önce
Bu taşeron işini kimsenin gündeme getirdiği yok tamammı devamı sendikanın buna bir el atıp ortaya koyması lazım .Taşerona kadroyu istemeyen kim .Hani taşeron kamayacaktı 2019 yaklaşırken bunları bilmek bizimde hakımız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Banka promosyonlari ~ 4 ay önce
Kanunen verilmesi gereken bu hakkin bir an once personele dagitilmasini bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin ~ 4 ay önce
ilker ayciyi cok severim cok iyi bir yunetici o karede olmayi haketmeyen iki kisi var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuhhh bee ~ 4 ay önce
İşveren ve onun adamı sendika başkanı koltuk, para ve çıkar için ne yapacaklarını bilmiyorlar elele kolkola kapı kapı dolaşıp duruyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000