12 Eylül 2010, Pazar 15:14:40

Türk yolcular, Cidde Havalimanı'nda perişan oldu!

Umre'de bulunup da referandum için dönüşünü erken yapmak isteyen vatandaşlar, özellikle Cidde Havalimanı'nda yetersiz personel çalışmasından dolayı mağdur oldu.
  • Sanırım siz elma ile armutu karıştırdınız. Kıyas yaptığınız konuların birbiri ile hiçbir ilgisi yok. Avrupaya gitmek veya kumar oynamakla fuzuli hacca veya umreye gitmenin ne ilgisi olabilir ?
  • Çok isabetli bir yorum olmuş. Kumar oynamaya giden insanlar acaba neden okul cami yaptırmıyor güzel bir soru ??? Yada 300.000 TL lüx arabya bineceğine acaba neden halk yararına bir şey yaptırmıyor ? Hacı ların ALLAH için harcadığı 2000 usd mi gözünüze batıyor ? Bu nasıl bir zihniyettir acaba ? Tipik bir CHP zihniyeti ! ! ! 2000 usd ye okul yaptırılabiliyor mu ??? HAC ALLAH ın farz kıldıgı bir emirdir. Kumar ise ALLAH ın yasakladıgı bir emirdir ! ! !
  • İşte gelinen son nokta raporu.... Neden hacca gidenleri sürekli olarak yargılıyoruz. Yok okul yaptırsınlar yok çeşme yaptırsınlar. Neden kimse Kıbrıs a kumar oynamak için giden bir sürü insanı yargılamıyor? Neden cruise tatiline giden insanlar çeşme yaptırmıyor diye yargılanmıyor? Avrupa ya alışveriş için gidenler neden bir okulu onarmıyor? Parası olan hacca da gider, Avrupa ya da Hindistan a da. Bu kimseyi ilgilendirmez.
  • Hacılara, umrecilere akıl verenlerin acaba yüzde kaçı bir fakire sadaka verdi ve hangi okulu, çeşmeyi yaptırdı? % 5 i geçsin bende Selçuk'a gidip hacı olacağım...

Suudi görevliler, THY'nin uçakları apronda beklemesine rağmen terminalde yavaş iş yapınca binlerce Türk umreci yoğunluk oluşturdu. Bu nedenle dün akşamdan bu sabaha İstanbul'a gelmesi gereken içi Umreci dolu 12 uçakta uzun süreli gecikme yaşandı.

İstanbul'a gelen birçok Umreci de iç hatlardaki bağlantı uçaklarına yetişemeyince memleketlerinde oy kullanma imkanını kaçırdıkları için üzüldü.

Suudilerin üç beş askerle binlerce kişiyi sevk etmeye çalıştığına dikkat çeken yolcular, kimilerinin uçak olmadığı kimilerinin de biran önce dönmek isteği için 24 saate kadar havalimanında beklediğini belirttiler.

Türk yolcular, Cidde Havalimanı'nda perişan oldu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sanırım siz elma ile armutu karıştırdınız. Kıyas yaptığınız konuların birbiri ile hiçbir ilgisi yok. Avrupaya gitmek veya kumar oynamakla fuzuli hacca veya umreye gitmenin ne ilgisi olabilir ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Çok isabetli bir yorum olmuş. Kumar oynamaya giden insanlar acaba neden okul cami yaptırmıyor güzel bir soru ??? Yada 300.000 TL lüx arabya bineceğine acaba neden halk yararına bir şey yaptırmıyor ? Hacı ların ALLAH için harcadığı 2000 usd mi gözünüze batıyor ? Bu nasıl bir zihniyettir acaba ? Tipik bir CHP zihniyeti ! ! ! 2000 usd ye okul yaptırılabiliyor mu ??? HAC ALLAH ın farz kıldıgı bir emirdir. Kumar ise ALLAH ın yasakladıgı bir emirdir ! ! !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İşte gelinen son nokta raporu.... Neden hacca gidenleri sürekli olarak yargılıyoruz. Yok okul yaptırsınlar yok çeşme yaptırsınlar. Neden kimse Kıbrıs a kumar oynamak için giden bir sürü insanı yargılamıyor? Neden cruise tatiline giden insanlar çeşme yaptırmıyor diye yargılanmıyor? Avrupa ya alışveriş için gidenler neden bir okulu onarmıyor? Parası olan hacca da gider, Avrupa ya da Hindistan a da. Bu kimseyi ilgilendirmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hacılara, umrecilere akıl verenlerin acaba yüzde kaçı bir fakire sadaka verdi ve hangi okulu, çeşmeyi yaptırdı? % 5 i geçsin bende Selçuk'a gidip hacı olacağım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000