06 Ocak 2017, Cuma 19:23:51

Türk Hava Yolları'ndan yeni atama

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi, bugün aldığı kararla Doğu Avrupa ve Balkanlar'dan sorumlu Satış Başkan Yardımcısı Mehmet Mert Dorman'ı Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Kanalları Başkanı olarak atadı.
  • Ahmet Bey şirket sahibi mi onun istemediği biri neden olamasın anlayamadık??
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı burdakilerin çoğu thy yi bilen ve orda çalışanlar sanırım. Ben şu an uzman adayı ilanında sınava mülakata girdim sonucu bekliyorum 2 ay oldu mülakata gireli. Bu süreç nasıl işliyor bize hiçbir açıklama yapmıyorlar telefonla arayamıyoruz açmıyorlar. Sanırım icra kuruluna falan mı gönderiliyor onay için içerde neler dönüyor işe alımda söyleyebilir misiniz?
  • GMY Ahmet Bey ıstemeseydı ,yıne olmazdı.
  • Kapiya konduklari zaman is aradiklarinda anlasilacak kimin gercekten donanimli oldugu. "Uc bes sene kalip biraz para yaparim sonra hayirlisi Allahtan " ci is adamciklari.

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi, bugün aldığı kararla yeni bir atama gerçekleştirdi.

Doğu Avrupa ve Balkanlar'dan sorumlu Satış Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Mert Dorman, THY İcra Komitesi kararıyla Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Kanalları Başkanlığı'na getirildi.

Mehmet Mert Dorman, 2008 yılından bu yana Türk Hava Yolları'nda görev yapıyor. 

©AirportHaber

Türk Hava Yolları'ndan yeni atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

Yk başkanı ya da genel müdür değişti herhalde ~ 2 yıl önce
Ahmet Bey şirket sahibi mi onun istemediği biri neden olamasın anlayamadık??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soru ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar bir sorum olacaktı burdakilerin çoğu thy yi bilen ve orda çalışanlar sanırım. Ben şu an uzman adayı ilanında sınava mülakata girdim sonucu bekliyorum 2 ay oldu mülakata gireli. Bu süreç nasıl işliyor bize hiçbir açıklama yapmıyorlar telefonla arayamıyoruz açmıyorlar. Sanırım icra kuruluna falan mı gönderiliyor onay için içerde neler dönüyor işe alımda söyleyebilir misiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fly ~ 2 yıl önce
GMY Ahmet Bey ıstemeseydı ,yıne olmazdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarin obur gun ~ 2 yıl önce
Kapiya konduklari zaman is aradiklarinda anlasilacak kimin gercekten donanimli oldugu. "Uc bes sene kalip biraz para yaparim sonra hayirlisi Allahtan " ci is adamciklari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000