06 Ekim 2017, Cuma 22:01:57

Türk Hava Yolları'ndan yeni atama

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi Ödeme Sistemleri Yönetimi Müdürü olarak Güzide Akdoğan'ın göreve getirildiğini duyurdu.
  • Uçak başina kaç müdür ; kaç şef düşüyor? Uçakları ground edeceğinize bu kadroları kısın
  • bilin bakalım burası neresi, 1 müdür, 2 şef, 3 memur çalışan müdürlük neresi? bir de 1 müdür ' 1 şef 3 memur olan yer var.. bilene taaaaaaam 5 tl ödül, cevap yaz 1 boşuk bırak 3434 e gönder,,
  • Tasarruf tedbirlerini yine bıraktık, Allah rızası için bu savurganlığı bırakalım. her yere müdür mü olur. Kriz bitti sanmayın. Yakında yeni bir ekonomik kriz olacak. Seçimler yaklaşıyor, İç kamu oyu için dışarıyla yine köprüler atılacak, Rusyayla çok yakınlaştık, Abd yine karıştırmaya çalışacak. rehavete kapılmayalım, tasarrufa devam. Müdür şef sayısı acil azaltılmalı..
  • Tk yine cosmaya basladi yine, LF 3-5 puan artti ya, nereye savuracagimizi şaşırdık yine. Haftada 4-5 uçuş olan yere bile müdür gönderiyorlar. Mesela öyle müdürlükler var ki, 1 müdür, 2 şef, 3 memur çalışıyor. Yani 3 memura 3 yönetici düşüyor iyi mi. Yazık günah değil mi..

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi Ödeme Sistemleri Yönetimi Müdürlüğü'ne atama yaptı.

THY'den yapılan açıklamada Güzide Akdoğan'ın Ödeme Sistemleri Yönetimi Müdürü olarak istihdam edildiği belirtildi.

Türk Hava Yolları'ndan yeni atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Uçak başına müdür ~ 10 ay önce
Uçak başina kaç müdür ; kaç şef düşüyor? Uçakları ground edeceğinize bu kadroları kısın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taaaaam 5 tl ödül ~ 10 ay önce
bilin bakalım burası neresi, 1 müdür, 2 şef, 3 memur çalışan müdürlük neresi? bir de 1 müdür ' 1 şef 3 memur olan yer var.. bilene taaaaaaam 5 tl ödül, cevap yaz 1 boşuk bırak 3434 e gönder,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2 şef , 3 memur??? ~ 10 ay önce
peki o zaman 3. memuru kim yönetecek? Bence bir şef daha göndersinler. Düşünsenize 2 memurun şefi var ama 3. nün yok. Şefsiz memur olur mu?
TK YİNE COŞTU ~ 10 ay önce
Tasarruf tedbirlerini yine bıraktık, Allah rızası için bu savurganlığı bırakalım. her yere müdür mü olur. Kriz bitti sanmayın. Yakında yeni bir ekonomik kriz olacak. Seçimler yaklaşıyor, İç kamu oyu için dışarıyla yine köprüler atılacak, Rusyayla çok yakınlaştık, Abd yine karıştırmaya çalışacak. rehavete kapılmayalım, tasarrufa devam. Müdür şef sayısı acil azaltılmalı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK COSMAYA BASLADI ~ 10 ay önce
Tk yine cosmaya basladi yine, LF 3-5 puan artti ya, nereye savuracagimizi şaşırdık yine. Haftada 4-5 uçuş olan yere bile müdür gönderiyorlar. Mesela öyle müdürlükler var ki, 1 müdür, 2 şef, 3 memur çalışıyor. Yani 3 memura 3 yönetici düşüyor iyi mi. Yazık günah değil mi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000