17 Mart 2016, Perşembe 21:09:52

Türk Hava Yolları'nda yeni atama

Türk Hava Yolları'nda (THY) 10 yılı aşkın süredir görev yapan THY'nin ilk türbanlı hostesi Hamdiye Hande Çoköksen VIP Uçakları Kabin Operasyon Müdürü olarak atandı.
  • Hayret nasıl olupta mini eteğini giymemişte türban takmış demekki sisteminize uymuyor uysaydı haber konusu bile olmazdı geri zekalılar EMIRATES QATAR ETIHAT gibi havayollarında çalışan bayan hostesler hepsi ya bereli yada eşarplı bizim thy onlardan dahamı lux
  • Kadıköy vip satış müdürlüğü olsa
  • Jim Collins kitabında şöyle diyor: Yanlış insanların ortalıkta dolaşmasına izin vermek,doğru insanlara yapılmış bir haksızlıktır.Çünkü kaçınılmaz olarak onların yetersizliklerini doğru insanlar telafi edecektir.daha da kötüsü bu durum iyilerin kaçmasına neden olabilir.İyiden mükemmele dönüşmüş şirketlerde liderlerin önce otobüse doğru insanları bindirip yanlış insanları indirdiğini ,sonra herkesi doğru koltuğa oturttuğu keşfedilmiş.Bir kurum için en değerli varlık insanlar değil,doğru insanlardı. Ancak günümüz dünyasında herkesçe bilinen gerçek listede adınız olup olmadığı.Listede adınız yazılı ise çok doğru çalışan olmanıza da gerek yok. Nepotizm(akraba ve yakın arkadaşları kayırma) yönetimi ile yönetilen kurumlar gelecekte otobüslerini yanlış yöne süreceklerdir.
  • Ben kesinlikle uçuşa kabul etmem böyle bir hostesi. işidcimidir nedir

Türk Hava Yolları (THY) yönetimi yeni bir atama gerçekleştirdi. 10 yılı aşkın bir süredir THY bünyesinde görev yapan THY'nin ilk türbanlı hostesi olarak bilinen Hamdiye Hande Çoköksen'e müdürlük ataması yapıldı. 

Çoköksen, THY İcra Komitesi'nin aldığı kararla VIP Uçaklar Kabin Operasyon Müdürü olarak atandı. THY'de kabin amiri olarak görev yapan Hande Çoköksen'in ataması THY tarafından tüm çalışanlara duyurulurken, Çoköksen'e de yeni görevinde başarılar dilendi.

Hande Çoköksen, yaklaşık 4 yıldır Ankara'daki VIP Uçaklar Müdürlüğü'nde görev yapıyordu.

©AirportHaber

Türk Hava Yolları'nda yeni atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Mustafa Turan ~ 2 yıl önce
Hayret nasıl olupta mini eteğini giymemişte türban takmış demekki sisteminize uymuyor uysaydı haber konusu bile olmazdı geri zekalılar EMIRATES QATAR ETIHAT gibi havayollarında çalışan bayan hostesler hepsi ya bereli yada eşarplı bizim thy onlardan dahamı lux

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vip ~ 2 yıl önce
Kadıköy vip satış müdürlüğü olsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
psikolog ~ 2 yıl önce
Jim Collins kitabında şöyle diyor: Yanlış insanların ortalıkta dolaşmasına izin vermek,doğru insanlara yapılmış bir haksızlıktır.Çünkü kaçınılmaz olarak onların yetersizliklerini doğru insanlar telafi edecektir.daha da kötüsü bu durum iyilerin kaçmasına neden olabilir.İyiden mükemmele dönüşmüş şirketlerde liderlerin önce otobüse doğru insanları bindirip yanlış insanları indirdiğini ,sonra herkesi doğru koltuğa oturttuğu keşfedilmiş.Bir kurum için en değerli varlık insanlar değil,doğru insanlardı. Ancak günümüz dünyasında herkesçe bilinen gerçek listede adınız olup olmadığı.Listede adınız yazılı ise çok doğru çalışan olmanıza da gerek yok. Nepotizm(akraba ve yakın arkadaşları kayırma) yönetimi ile yönetilen kurumlar gelecekte otobüslerini yanlış yöne süreceklerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 2 yıl önce
Ben kesinlikle uçuşa kabul etmem böyle bir hostesi. işidcimidir nedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
allah?? ~ 2 yıl önce
versin hak ettiğinizi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000