26 Şubat 2010, Cuma 09:09:01

TÜRK HAVA YOLLARI'NA RAKİP OLACAK

Kuveyt Şirketi Wataniya Havayolları 28 Mart'ta Kuveyt City - İstanbul seferlerine başlıyor.
  • Yeni sirketler, yeni ucaklar, yeni destinasyonlar. Kisin bile trafik sikisikligi ceken bu havalimani yaz geldiginde nasil karsilayacak bu kadarcok seferleri? Allah yolcunun ve IST'da calisan gorevlilerin yardimcisi olsun. Epey zor gorevleri olacak bu sene.
  • handling'ini kim apacak bilen varmı acaba ?
  • Buraya da dini peygamberi koydunuz ya helal olsun, kim tutar sizi :)))) Yaz abi yaz Allah, Muhammed alıştık 7 yıldır artık...
  • müslüman olan öyle konusmaz cünkü alemlerin efendisi(sav)arapti.neyse cok geri ise bu YOUTUBE de türkiye iscvicre macina bir bak ama arap kanalinda olsun!!düsman öyle sevinmez!!

Kuveyt şirketi Wataniya Havayolları 28 Mart itibariyle haftanın 3 günü Kuveyt'ten Atatürk Havaalanı'na uçacak.

Uçuşlarda Airbus 320 tipi uçak kullanacak olan şirketin Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları'nın Boeing 737-800 tipi uçaklarına rakip olması bekleniyor.

TÜRK HAVA YOLLARI'NA RAKİP OLACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yeni sirketler, yeni ucaklar, yeni destinasyonlar. Kisin bile trafik sikisikligi ceken bu havalimani yaz geldiginde nasil karsilayacak bu kadarcok seferleri? Allah yolcunun ve IST'da calisan gorevlilerin yardimcisi olsun. Epey zor gorevleri olacak bu sene.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
handling'ini kim apacak bilen varmı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Buraya da dini peygamberi koydunuz ya helal olsun, kim tutar sizi :)))) Yaz abi yaz Allah, Muhammed alıştık 7 yıldır artık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
müslüman olan öyle konusmaz cünkü alemlerin efendisi(sav)arapti.neyse cok geri ise bu YOUTUBE de türkiye iscvicre macina bir bak ama arap kanalinda olsun!!düsman öyle sevinmez!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000