17 Ağustos 2012, Cuma 16:54:26

TÜRK HAVA YOLLARI'NA BİR ÖDÜL DAHA

Türk Hava Yolları, 2012 Stevie Uluslararası İş Ödülleri tarafından Gümüş Stevie Ödülü’ne layık görüldü…
  • Kim kime, ne ödülü verip duruyor sürekli? İçimiz kan ağlıyor, bu ödülleri vermenin yeri ve zamanı mı? İnsanları aptal yerine koymaktan ve gösteriş yapmaktan başka birşey değil bu... O giydirilen uçakta fotoğrafları olan birçok arkadaşımızın, iş akitleri haksız yere fesh edildi. Siz hala o uçakla yüzsüzce uçmaya ve ödüller alıp bunun reklamından nemalanmaya çalışın... Hadi hayırlı bayramlar...
  • THY TAZMİNATSIZ ADAM ATAN EN İYİ ŞİRKET SEÇİLMİŞ:)))
  • personelini sebepsişz yere tazminatsız, işsizlik maaşını bile ödetmeden, terörist damgasıyla kovdukları için ödülü tabiki hakediyorlar!
  • STEVİE WONDER 'A VERİLMİŞ BİR ÖDÜL OLMASIN O:)))

Türk Hava Yolları, 15 Mart 2012 tarihinde THY Teknik A.Ş.’nin hangarında gerçekleşen uçak giydirme projesi ile iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında görülen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleşecek Stevie Ödülleri’nde, “En İyi Kurumiçi Etkinlik” dalında gümüş ödüle layık görüldü.

Türk Hava Yolları, son yıllarda yakalanan başarının asıl sahibi olan çalışanlarına, teşekkürünün bir ifadesi olarak, filosundaki bir Boeing 737-800 uçağını, çalışanlarının yaklaşık 17 bin fotoğrafıyla süslemişti. Uçağın lansmanı, yaklaşık  1.500 Türk Hava Yolları çalışanın katılımıyla, tüm çalışanların canlı olarak izleyebildiği görkemli bir tören eşliğinde gerçekleştirilmiş, lansmanın ardından uçak, yurtiçinde ve yurtdışında, 1 yıl süreyle bir çok destinasyona uçarak bu özel projeyi milyonlarca kişiye tanıtmak üzere tekrar filoya dahil edilmişti.

3 Bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde ödül alan şirketleri, bu yıl çeşitli ülkelerden 300'den fazla yöneticiden oluşan bir jüri heyeti belirledi. Ödüller, 15 Ekim 2012 tarihinde Güney Kore’nin başkenti Seul’de Ritz-Carlton Hotel’de düzenlenecek gala ile sahiplerine takdim edilecek.

TÜRK HAVA YOLLARI'NA BİR ÖDÜL DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Al gülüm ver gülüm ~ 6 yıl önce
Kim kime, ne ödülü verip duruyor sürekli? İçimiz kan ağlıyor, bu ödülleri vermenin yeri ve zamanı mı? İnsanları aptal yerine koymaktan ve gösteriş yapmaktan başka birşey değil bu... O giydirilen uçakta fotoğrafları olan birçok arkadaşımızın, iş akitleri haksız yere fesh edildi. Siz hala o uçakla yüzsüzce uçmaya ve ödüller alıp bunun reklamından nemalanmaya çalışın... Hadi hayırlı bayramlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:))) ~ 6 yıl önce
THY TAZMİNATSIZ ADAM ATAN EN İYİ ŞİRKET SEÇİLMİŞ:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
f/o ~ 6 yıl önce
personelini sebepsişz yere tazminatsız, işsizlik maaşını bile ödetmeden, terörist damgasıyla kovdukları için ödülü tabiki hakediyorlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
STEVİE WONDER!! ~ 6 yıl önce
STEVİE WONDER 'A VERİLMİŞ BİR ÖDÜL OLMASIN O:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000