13 Nisan 2009, Pazartesi 09:05:25

Türk Hava Yolları’ndaki çöküş

Vatan Gazetesi yazarlarından Can Ataklı bugünkü köşesinde Türk Hava Yolları'nın Türkiye'nin imajına zarar verdiğini yazmış... İşte Ataklı'nın o yazısı...
  • THY Haberleri için yazılan yorumlar bir habere 26, bir diğerine 29 sayfa. Çalıştığın müesseseyi koruma iç güdüsü elbette insanlık hali. Ama herşeye rağmen hata kabul etmemek daha arkasının kesilmeyeceği demek. Allah hepimizi yakınlarımızı bunların yeni fellaketlerinden korusun. Bu sitelere laf yetiştirmek yerine oturup kendisini değerlendirmeyen bu bilinçsiz kadronun uçurduğu uçaklardan ben çekiniyorum. Mahçubiyet bile yok, pişkinlikle kendilerini eleştirenlere laf yetiştiriyorlar. Ne derseniz deyin olmuş kazaları olmamış, ölmüş insanları ölmemiş mi saydıracaksınız?
  • YAZDIKLARINA KENDİN BİLE İNANMIYORSUNDUR ÇOK KOMİKSİN
  • bizde thy yönetimine karşı olanlara karşıyız
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

...

Türk Hava Yolları’ndaki kalitesiz yaşam ve yönetim anlayışı iyice sırıtmaya başladı.

Apronda deve kesilmesiyle yüzünü ilk kez gösteren bu çağ dışı zihniyet koca bir şirketi çöküşe götürdüğü gibi Türkiye’nin imajına da giderek ağır hasar vermeye başladı.

Bu konuda elimde hayli bilgi toplandı, iyice tatmin olduğumda sizlerle paylaşacağım.

...

Can ATAKLI
VATAN

Türk Hava Yolları’ndaki çöküş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (79)

Misafir ~ 9 yıl önce
THY Haberleri için yazılan yorumlar bir habere 26, bir diğerine 29 sayfa. Çalıştığın müesseseyi koruma iç güdüsü elbette insanlık hali. Ama herşeye rağmen hata kabul etmemek daha arkasının kesilmeyeceği demek. Allah hepimizi yakınlarımızı bunların yeni fellaketlerinden korusun. Bu sitelere laf yetiştirmek yerine oturup kendisini değerlendirmeyen bu bilinçsiz kadronun uçurduğu uçaklardan ben çekiniyorum. Mahçubiyet bile yok, pişkinlikle kendilerini eleştirenlere laf yetiştiriyorlar. Ne derseniz deyin olmuş kazaları olmamış, ölmüş insanları ölmemiş mi saydıracaksınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
YAZDIKLARINA KENDİN BİLE İNANMIYORSUNDUR ÇOK KOMİKSİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bizde thy yönetimine karşı olanlara karşıyız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000