24 Eylül 2009, Perşembe 15:43:18

TÜRK HAVA YOLLARI’NDA FLAŞ GELİŞME

Türk Hava Yolları Yer İşletme Başkalığı’nda flaş bir gelişme yaşandı. İşte ayrıntılar...
  • BÜTÜN GÜZELLİKLER SENİNLE OLSUN...BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM....HAYIRLI OLSUN..ALLAH UTANDIRMASIN...
  • PERSONELİNİ KORUYAN,KISA SÜREDE KENDİNİ ÇOK İYİ YETİŞTIRMİŞ BIRİ OLARAK BİLİRİM...ÇOK IYI BOR DOST VE ARKADAŞTIR...SEVGILI MEHMET KAYAHAN ,SENI ÇOK DAHA İYİ YERLERDE GÖREBİLMEK ÜMİDİYLE..İYİKİ GELDİN ..HOŞGELDIN...SENIN GİBİ YÖNETİCİLER LAZIM BU ŞİRKETE.....BADEM BIYIKLILAR DEĞİL.....
  • THY CAMİASINDA 17SENEDİR BİYİK BİR AŞK LA GÖREVİMİ YAPMAKTAYIM...HAYATIMDA İLK DEFA BİR İSMİN YER İŞLETME BAŞKANIĞINA LAYIK GÖRÜLDÜĞNE EN AZ SANKİ KENDIMMİŞ KADAR SEVİNDİM...SN .BÜYÜKKAYTANLA ANKARA ESB DA ÇALIŞMIŞLIĞIMIZ OLDU..ANCAK GERÇEKTEN ONA YAKIŞAN YER İNŞALLAH THY GENEL MÜDÜRÜ OLARAK GELİR..HER ZAMAN MÜTEVAZİ,BEYEFENDİ
  • toplu hücüm toplu defans demektir.mesai saatinde ekibi toplatıp mescide gidersen kıralsın.seni de bi güzel desteklerken bide bakmışın siyasete atılmışsın.kafan da uçak bile kalmaz.bunları yaşıyoruz aloooo.hükümat efendi böle istemiş.alın başınıza kral yapın.orda burda yazmakla olmuyo.bu ne biçim sivil havacılık bu ne biçim meslek ahlakı.bende cumaları kiliseye kaçardım küçükken cumacılara yem olmamak için.din ayrı iş ahlakı ayrı.ama nerde????

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında, Karaköy’de tüccarlık Sultanahmet’te de nargile salonu işlettiği ifade edilen Hüseyin Keskin’in, Sivil Havacılık Yönetmelikleri gereği 5 yıl deneyim şartı aranan Yer İşletme Başkanlığı görevi için Türk Hava Yolları’na iki yıl önce dışarıdan atanmasını sitemizde yayınlamıştık.

Göreve başlamadan önce Form–4 sahibi olması gereken Hüseyin Keskin, Yer İşletme Başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra SHY-6’da işaret edilen Form–4 belgesini almak için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmuştu.

Bu zaman zarfında Yer İşletme eski Başkanı Server Aydın’ın Form–4 belgesini kullandığı iddia edilen Keskin’in başvurusunu değerlendiren SHGM, 5 yıl şartını göz ardı ederek söz konusu belgeyi vermiş uzun süre gündemde kalmıştı.

Türk Hava Yolları’nda Yer İşletme Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Keskin flaş bir gelişme ile görevinden ayrıldı. Türk Hava Yolları’nda Keskin’den boşalan Yer İşletme Başkanlığı koltuğuna ise Ankara İstasyon Başmüdürü Mehmet Kayahan Büyükkaytan’ın atandığı öğrenildi.

Hüseyin Keskin’in yeni oluşum olan Turkish Ground Service’te (TGS) göreve başlayacağı belirtiliyor.

TÜRK HAVA YOLLARI’NDA FLAŞ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 9 yıl önce
BÜTÜN GÜZELLİKLER SENİNLE OLSUN...BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM....HAYIRLI OLSUN..ALLAH UTANDIRMASIN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
PERSONELİNİ KORUYAN,KISA SÜREDE KENDİNİ ÇOK İYİ YETİŞTIRMİŞ BIRİ OLARAK BİLİRİM...ÇOK IYI BOR DOST VE ARKADAŞTIR...SEVGILI MEHMET KAYAHAN ,SENI ÇOK DAHA İYİ YERLERDE GÖREBİLMEK ÜMİDİYLE..İYİKİ GELDİN ..HOŞGELDIN...SENIN GİBİ YÖNETİCİLER LAZIM BU ŞİRKETE.....BADEM BIYIKLILAR DEĞİL.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY CAMİASINDA 17SENEDİR BİYİK BİR AŞK LA GÖREVİMİ YAPMAKTAYIM...HAYATIMDA İLK DEFA BİR İSMİN YER İŞLETME BAŞKANIĞINA LAYIK GÖRÜLDÜĞNE EN AZ SANKİ KENDIMMİŞ KADAR SEVİNDİM...SN .BÜYÜKKAYTANLA ANKARA ESB DA ÇALIŞMIŞLIĞIMIZ OLDU..ANCAK GERÇEKTEN ONA YAKIŞAN YER İNŞALLAH THY GENEL MÜDÜRÜ OLARAK GELİR..HER ZAMAN MÜTEVAZİ,BEYEFENDİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
toplu hücüm toplu defans demektir.mesai saatinde ekibi toplatıp mescide gidersen kıralsın.seni de bi güzel desteklerken bide bakmışın siyasete atılmışsın.kafan da uçak bile kalmaz.bunları yaşıyoruz aloooo.hükümat efendi böle istemiş.alın başınıza kral yapın.orda burda yazmakla olmuyo.bu ne biçim sivil havacılık bu ne biçim meslek ahlakı.bende cumaları kiliseye kaçardım küçükken cumacılara yem olmamak için.din ayrı iş ahlakı ayrı.ama nerde????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000