07 Ekim 2010, Perşembe 11:07:59

Türk Hava Yolları, IAAIA'e ev sahipliği yapacak...

Uluslararası Havayolu İç Denetçileri Birliği Konferansı’na (IAAIA) Türk Hava Yolları ev sahipliği yapıyor...
  • Emeği geçenlere tebrikler.
  • Kabin Hizmetleri Neden Hiç böyle bir Dünya Devi Organizasyonu Türkiyede Getiremez. Nedenmi Emine Lim hanım İngilizceyi son 6 ayda öğrendi.Ayrıca Korku salmaktan Global düşünecek enerjileri yok Sadece NEGATİF Enerjiyle Nasıl Yok Ederim diye düşünür.. Emine hanım Temelin Gözünden düşdün.. Sırada Hamdi var.. Başkan dediğin Misyona sahip olmalı. Uçmadan oturarak bu ısler olamayacagını yukarısı gördü isimler tartışıldığına şahid oldum Çok Yakında E.L gidiyor

19’uncu Uluslararası Havayolu İç Denetçileri Birliği (International Association of Airline Internal Auditors - IAAIA) Konferansı, 10 - 13 Ekim 2010 tarihleri arasında Türk Hava Yolları’nın ev sahipliğinde The Marmara Taksim Oteli’nde yapılacak.

1991 Yılında kurulan ve 70’den fazla havayolunun üyesi olduğu Uluslararası Havayolu İç Denetçileri Birliği’nin amacı havayolları iç denetim birimlerinin tecrübelerini ve  en iyi uygulamalarını paylaşarak  sektördeki sorunlara çözüm üretmek.

Konferansa IATA ve IAAIA üyesi olan ve olmayan havayolu kuruluşu temsilcileri, uluslararası bağımsız denetim kuruluşları, global dağıtım sistemi CRS kuruluşları, uluslararası risk yönetim kuruluşları ve diğer sektör temsilcileri  katılacak.

Türk Hava Yolları Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın da üyesi bulunduğu birlik, her yıl bir  ülkede sektör temsilcilerinin katılımıyla konferans düzenliyor. Türk Hava Yolları’nın ev sahipliğinde düzenlenecek bu yılki konferansta iç kontrol sistemi, global havayollarında risk yönetimi, uluslararası finansal raporlama standartları ve havayolları üzerindeki etkileri, bir diğer denetim aracı olarak sürekli kontrol ve havayolu fraud risk (sahte işlem) değerlemesi gibi ana konular oluşturmaktadır.

Bu yılki konferansın sponsorları KPMG ve Sabre Airline Solutions ile Deloitte, Ernst & Young,  Neohapsis, PwC ve Sharpe Decisions Inc olup Konferansa ait detaylı bilgiye www.iaaia.com adresinden ulaşılabilir.

Türk Hava Yolları, IAAIA'e ev sahipliği yapacak...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Emeği geçenlere tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kabin Hizmetleri Neden Hiç böyle bir Dünya Devi Organizasyonu Türkiyede Getiremez. Nedenmi Emine Lim hanım İngilizceyi son 6 ayda öğrendi.Ayrıca Korku salmaktan Global düşünecek enerjileri yok Sadece NEGATİF Enerjiyle Nasıl Yok Ederim diye düşünür.. Emine hanım Temelin Gözünden düşdün.. Sırada Hamdi var.. Başkan dediğin Misyona sahip olmalı. Uçmadan oturarak bu ısler olamayacagını yukarısı gördü isimler tartışıldığına şahid oldum Çok Yakında E.L gidiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000