12 Aralık 2010, Pazar 12:24:23

TÜRK HAVA YOLLARI BOMBAYI PATLATTI

Türk Hava Yolları, dünyanın en kariyerli sporcularından biriyle anlaşmaya vardı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • sallayan iyi sallamis...
  • arkadaş,bomba thynin elinde patlamış hörgüç bi yana,nal bi yana dağılmış thyde..
  • ooohhh my god amerikan siteleri bryant ın alacagı para için 10.000.000 usd diyorlar umarım bu rakamlar dogru degildir her kim olursa olsun bu para kimse için degmez... globally yours 10.000.000 usd wowwwww.....

Uluslararası marka bilinirliği çalışmalarına hız kesmeden devam eden Türk Hava Yolları, basketbol dünyasının en değerli oyuncusu Kobe Bryant ile marka tanıtım elçiliği için anlaştı. Amerika’nın Los Angeles şehrinde atılan imzaların ardından Kobe Bryant iki yıl boyunca Türk Hava Yolları’nın başta ABD olmak üzere dünyadaki marka tanıtım elçisi oldu.

Amerika kıtasında uzun yıllardır New York ve Chicago’ya gerçekleştirilen uçuşların yanı sıra geçtiğimiz yıllarda Toronto ve Sao Paulo’ya uçmaya başlayan geçen ay da Washington hattını hayata geçiren ve yakında Los Angeles hattını açmaya hazırlanan Türk Hava Yolları, Kobe Bryant ile ağırlıklı olarak Amerika ile Kobe’nin en çok hayranının bulunduğu Uzakdoğu, Ortadoğu bölgesinde ve tüm dünyada global reklamlarıyla kitlelerle buluşacak. Kobe, Türk Hava Yolları’nın düzenleyeceği birçok organizasyonda ve halkla ilişkiler (PR) etkinliklerinde dünyadaki sevenleri ile sık sık bir araya gelecek ve Türk Hava Yolları’nın markasını tanıtacak.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi:

“2011 Yılı sonuna kadar filomuza 23 adet yeni geniş gövdeli uçak girecek. Başta ABD ve Uzakdoğu olmak üzere yeni hatlar açacağız, mevcut hatlarda da frekans artışı yaparak daha çok sefer gerçekleştireceğiz. Böylelikle yolcularımıza çok daha iyi ürünler sunmayı hedefliyoruz. Ortaya çıkan bu büyük kapasite artışı ve yeni ürünleri müşterilerimize en etkili tanıtmak için gerek bu hedef bölgelerde gerekse tüm dünyada, Ortaklığımızın spor üzerinden yürütmüş olduğu iletişim stratejilerine uygun olarak basketbol dünyasının en popüler ve kariyeri başarılarla dolu ismi Kobe Bryant ile anlaştık. Kobe Bryant, 2 yıl boyunca tüm bu bölgelerde markamızın global tanıtım elçisi olarak hem oynayacağı reklam filmlerinde hem de PR çalışmalarında bizimle birlikte markamızın daha geniş kitleler tarafından algılanmasına ve tercih edilmesine katkıda bulunacaktır.”

YEMEKLER İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kobe Braynt, ”Türk Hava Yolları’nın küresel marka tanıtım elçisi olarak seçildiğim için gururluyum. Türk Hava Yolları 77 yıldır yolcularına mükemmel bir hizmet sunuyor ve artık Los Angeles’lıların da bu hizmeti ilk elden deneyimleyeceği için de mutluyum.  Türkiye doğal güzellikler ve binlerce yıllık tarihi açısından zengin bir ülke ve ben bu ihtişamın dünyadaki diğer insanlara ulaştırılmasında Türk Hava Yolları ile işbirliği yapacağım için mutluyum. En kısa sürede Türk Hava Yolları ile uçmak ve mükemmel servisi ve üst seviyede övgü alan yemekleri kendim denemek için sabırsızlanıyorum” dedi.

Türk Hava Yolları’nın yeni küresel marka tanıtım elçisi olan Kobe Bryant’ın basketbol geçmişi başarılarla dolu. Son iki yıldır NBA finallerinin en değerli oyuncu seçilen Kobe, aynı zamanda beş kez NBA şampiyonluğu yaşadı. Milyonlarca basketbol severe ilham veren ünlü oyuncu iki kez NBA sayı şampiyonu oldu ve ayrıca olimpiyat altın madalyası sahibi. Sevilen basketbolcu, Forbes dergisinin dünyanın en değerli 100 ünlü ismi endeksinde 14’üncü sırada yer alıyor. Her ne kadar basketboldaki mucizeleri ile tanınsa da tam bir futbol tutkunu olan Kobe Bryant, Barcelona futbol takımının sıkı taraftarlarından. Süper yıldız, basına yaptığı açıklamalarda sık sık Messi’ye olan hayranlığını dile getiriyor.

Kobe Bryant’ın rol alacağı Türk Hava Yolları reklam filmi, 2011 yılının ilk çeyreğinde ilk önce Amerika, Uzakdoğu ve ardından da global yayınlar ile 80’den fazla ülkede uluslararası televizyon kanallarında  ve sinemalarda izleyici ile buluşacak, ayrıca billboard, dergi, dijital ortam gibi birçok farklı mecrada da Türk Hava Yolları’nın reklamları yayınlanacak.

TÜRK HAVA YOLLARI BOMBAYI PATLATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sallayan iyi sallamis...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaş,bomba thynin elinde patlamış hörgüç bi yana,nal bi yana dağılmış thyde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ooohhh my god amerikan siteleri bryant ın alacagı para için 10.000.000 usd diyorlar umarım bu rakamlar dogru degildir her kim olursa olsun bu para kimse için degmez... globally yours 10.000.000 usd wowwwww.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000