29 Ekim 2012, Pazartesi 14:23:41

TÜRK HAVA YOLLARI BASKILARA DAYANAMADI!

Türk Hava Yolları, Cumhuriyet'in 89. yıl kutlamalarıyla ilgili baskılara dayanamayarak resmi internet sitesinden kutlama mesajı yayınladı.
  • Valla bademden/badem bıyıktan fazla bahsetmeyin bence.. Şu birkaç ay önce Bursadaki sahte şeyhin müritlerini bademlemesi (kendi deyimleri) ni hatırlatıyor... Badem deyimce insan tırsıyor yahuu..
  • Tarih okumadan gelmis ahkam kesiyorsunuz. Osmanli hala iktidarda olsa ve siz Osmanlinin torunu oldugunuzu soyleseydiniz kelleniz giderdi. Osmanli bir hanedandir. Osman beyin kurdugu devletin baskalasmis halidir. Kuruldugu gun ile sona erdigi gun arasinda anormal fark vardir. Osmanli bir balkan imparatorlugudur. En fazla mezalimi Turklere yapmistir. okuyun biraz.
  • THY'Yİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM.HZ. ALLAH'IN İZNİYLE DÜNYA BİRİNCİSİ OLACAĞIZ VE OSMANLI TORUNU OLDUĞUMUZU BİRKEZ DAHA İSPATLAMIŞ OLACAĞIZ.GEÇMİŞ KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. SAYIN EDİTÖR.......... ANLADIN SEN.
  • YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN AZİZ VATAN...

AirportHaber'in bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını gündeme getirmesinden sonra Türk Hava Yolları, resmi ulaşım sponsoru olduğu dünya devi Barcelona'nın da 29 Ekim mesajı yayınlamasıyla birlikte baskılara dayanamayarak resmi internet sitesinden kutlama mesajı yayınladı.

Birçok havayolu şirketinin resmi internet sitesi üzerinden Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamasından sonra Türk Hava Yolları da öğle saatlerinde resmi internet sitesinde bulunan haberler bölümünde bir kutlama yaptı.

Bu arada Atatürk'ün kurduğu Türk Hava Kurumu da, bugün öğlen saatlerinde Cumhuriyet Bayramı'na ilişkin kutlama mesajını internet sitesine koydu.

İŞTE THY, BARCELONA VE THK'NIN KUTLAMALARI:

TÜRK HAVA YOLLARI BASKILARA DAYANAMADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Valla bademden/badem bıyıktan fazla bahsetmeyin bence.. Şu birkaç ay önce Bursadaki sahte şeyhin müritlerini bademlemesi (kendi deyimleri) ni hatırlatıyor... Badem deyimce insan tırsıyor yahuu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osmanlar ~ 6 yıl önce
Tarih okumadan gelmis ahkam kesiyorsunuz. Osmanli hala iktidarda olsa ve siz Osmanlinin torunu oldugunuzu soyleseydiniz kelleniz giderdi. Osmanli bir hanedandir. Osman beyin kurdugu devletin baskalasmis halidir. Kuruldugu gun ile sona erdigi gun arasinda anormal fark vardir. Osmanli bir balkan imparatorlugudur. En fazla mezalimi Turklere yapmistir. okuyun biraz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY 'YE ~ 6 yıl önce
THY'Yİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM.HZ. ALLAH'IN İZNİYLE DÜNYA BİRİNCİSİ OLACAĞIZ VE OSMANLI TORUNU OLDUĞUMUZU BİRKEZ DAHA İSPATLAMIŞ OLACAĞIZ.GEÇMİŞ KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. SAYIN EDİTÖR.......... ANLADIN SEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
METEHAN ~ 6 yıl önce
SİZ KİM OSMANLI OLMAK KİM YAHU KOÇUM ? OSMANLININ TIRNAĞI OLABİLSENİZ KEŞKE AMA BU MENTALİTEYLE YANINDAN BİLE GEÇEMEZSİNİZ RAB BANA HEP BANA DERKEN.ÖNCE ADİL VE ADALETLİ OLMAYI ÖĞRENİN GERİSİNİ DAHA SONRA KONUŞALIM. BOŞ SÖZE HİÇ GEREK YOK.HERŞEY ORTADA. SİZİN ZİHNİYETİNİZ BELLİ ZATEN :)
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
hz allah kim hocam? once inandigin tanriya hitap etmesini ogren..ben ateistim cakmam pek bu islerden ama, ilk defa hazreti allah dendigini gordum. yanlisim varsa yuklenin eksi tusuna.
isime ~ 6 yıl önce
Hazret kelimesi yüceltme manasında kullanılan bir kelimedir. Bu bakımdan Hazreti Allah ifadesi kullanılabilir.Anlamadığınız belli...
89. YAŞ VE DAHA NİCE YAŞLARA ~ 6 yıl önce
YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN AZİZ VATAN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000