21 Kasım 2012, Çarşamba 10:48:37

TÜRK HAVA YOLLARI AVRUPA'DA DA ZİRVE YAPTI

Dokuz aylık dönemde satışları % 30 artan 868 milyon TL net kâr açıklayan THY borsa değeri itibariyle Avrupa'da 5. sıraya oturdu.
  • sizin zihniyetiniz bu ulkede neler yaptı gorduk 80 yıldır.yemek ıkramı kotuymus.sankı gunde 3 oğun ucakta yemek yıyorlar.ya adamlar buyutuyor şirketi ,dunya devlerıne rakıp olmaya basladılar ,ordan deve kuşu ,yukardan ınme yonetcıler.sız ne ıstıyosunuz gercekten anlamak zor
  • personeline kalitesiz,son derece kötü yemek veren bir şirket ödül alsa ne olur almasa ne?? her yemekten sonra midemiz ekşiyor,yanıyor kimsenin umurunda değil...servislerin rezaletini yazmaya gerek bile yok..bravo thy na..torpillilerin tepeden inme yönetici olduğu bir şirkete de ancak böyle kalitesizlikler yakışır!!!!
  • sizler bu zihniyeti yenimi tanıyosunuz. BAŞLARINI KUMA GÖMMÜŞ DEVE KUŞLARI GİBİDİRLER. GERÇEKLERİ GÖREMEZLER. ÖZELLİKLE DEVE KUŞU DEDİM. DEVE KUŞUNA UÇ DERLER. YANIT=BEN DEVEYİM. PEKİ YÜK TAŞI O ZAMAN, YANIT= KUŞUM. BU ZAVALLI GURUHA İŞ YAP DERSİNİZ. BECEREMEZLER. PEKİ BİZ YAPALIM DEYİP BAŞARILI OLURSANIZDA, TÜÜ KAKA DERLER. ALLAH BUNLARI İSLAH ETSİN. YÜCE TÜRK DEVLETİNİ BU ZAVALLI GURUHUN ELİNE BIRAKMASIN YOKSA ÇOK SURUNURUZ. Çünkü bu resmi verileri bakkal defteri sanıyorlar....
  • Dunya da kendi milletinin basarisini cekemeyen baska bir millet goremezsuniz bir laf her zaman populust bir soylemdir Turkun Turkten baska dostu yok aslinda tamayla yanlis dogrusu soyle olmali Turkun Turkten baska hayin dusmani yok ! ( Bu son satir tamamen icimizdeki Irlandalilara atfen soylenmistir uzerinize almaktan cekinmeyun lutfen)

Yılın dokuz aylık döneminde satışlarını yüzde 30 artırarak 108 milyar TL esas faaliyet kârı, 868 milyon TL net kâr elde ettiği açıklanan Türk Hava Yolları’nın borsada da yükselişi Avrupa sektör basınının da ilgisini çekti.


Avrupa basınında, Avrupalı havayolu şirketleri krizle boğuşurken 9 ayda 11,2 Milyar TL ciro elde eden ve yüzde 20 artışla 29,1 milyon yolcu taşıyan THY’nin başarısına dikkat çekildi.

AIR FRANCE'I GERİDE BIRAKTILAR!

Üçüncü çeyrekte yüzde 39 büyüyen THY’nin borsada da değer kazandığına işaret edilen haberlerde, 2012’nin başından beri THY’nin borsadaki değerinin iki kat arttığı ifade ediliyor. Bloomberg verilerine göre THY’nin borsa değerinin 3,1 milyar dolar olduğu ve bu sonuçla 2,5 milyar dolar değerindeki Air France-KLM’yi geride bırakarak Avrupa’nın 5. büyük havayolu şirketi haline geldiği belirtiliyor.

TÜRK HAVA YOLLARI AVRUPA'DA DA ZİRVE YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

user4141 ~ 6 yıl önce
sizin zihniyetiniz bu ulkede neler yaptı gorduk 80 yıldır.yemek ıkramı kotuymus.sankı gunde 3 oğun ucakta yemek yıyorlar.ya adamlar buyutuyor şirketi ,dunya devlerıne rakıp olmaya basladılar ,ordan deve kuşu ,yukardan ınme yonetcıler.sız ne ıstıyosunuz gercekten anlamak zor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ödül alsan ne olur almasan ne!!!! ~ 6 yıl önce
personeline kalitesiz,son derece kötü yemek veren bir şirket ödül alsa ne olur almasa ne?? her yemekten sonra midemiz ekşiyor,yanıyor kimsenin umurunda değil...servislerin rezaletini yazmaya gerek bile yok..bravo thy na..torpillilerin tepeden inme yönetici olduğu bir şirkete de ancak böyle kalitesizlikler yakışır!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankaa ~ 6 yıl önce
sizler bu zihniyeti yenimi tanıyosunuz. BAŞLARINI KUMA GÖMMÜŞ DEVE KUŞLARI GİBİDİRLER. GERÇEKLERİ GÖREMEZLER. ÖZELLİKLE DEVE KUŞU DEDİM. DEVE KUŞUNA UÇ DERLER. YANIT=BEN DEVEYİM. PEKİ YÜK TAŞI O ZAMAN, YANIT= KUŞUM. BU ZAVALLI GURUHA İŞ YAP DERSİNİZ. BECEREMEZLER. PEKİ BİZ YAPALIM DEYİP BAŞARILI OLURSANIZDA, TÜÜ KAKA DERLER. ALLAH BUNLARI İSLAH ETSİN. YÜCE TÜRK DEVLETİNİ BU ZAVALLI GURUHUN ELİNE BIRAKMASIN YOKSA ÇOK SURUNURUZ. Çünkü bu resmi verileri bakkal defteri sanıyorlar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fd ~ 6 yıl önce
Dunya da kendi milletinin basarisini cekemeyen baska bir millet goremezsuniz bir laf her zaman populust bir soylemdir Turkun Turkten baska dostu yok aslinda tamayla yanlis dogrusu soyle olmali Turkun Turkten baska hayin dusmani yok ! ( Bu son satir tamamen icimizdeki Irlandalilara atfen soylenmistir uzerinize almaktan cekinmeyun lutfen)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000