20 Mayıs 2011, Cuma 13:11:41

TÜRK HAVA YOLLARI 78 YAŞINDA

Türk Hava Yollarının (THY) 78. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Taksim'deki Cumhuriyet Anıtı'na çelenk konuldu.
  • ÇOK KÖKLÜ BİR KURUMSUNUZ AMA ERZURUM BİLET SATIŞ MÜDÜRÜNÜZ SİZİN VİZYONUNUZU MİSYONUNUZU HİÇ TAŞIMIYOR VE HEP ZARAR VERİYOR BÖYLE KİŞİLİĞİ BOZUK İNSANLARI THY GİBİ BİR KURUMDA ÇALIŞTIRMANIZ HİÇ DOĞRU DEĞİL
  • Oralarda badem bıyık Turk Duşmanı idareci kaptanı gormek gercekten cok mutlu etti beni yurru be aslanım kim tutar seni bi daaki pensilvanya ziyaretinde daha fazla talimatla gel zavallı halefinide kullanmaya aynen devam:)
  • havacılık sadece bizden ibarettir..
  • hayatımda böyle komedi görmedim. kendileri çalıp kendileri oynuyorlar!!!
THY Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Ahmed Bora, Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim ve THY çalışanları, anıt önünde toplandı.

Bora'nın anıta çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.

Bora, burada yaptığı konuşmada, THY'nin 78. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna geldiklerini belirterek, THY'nin, kurulduğundan bu yana birçok aşama kaydettiğini ve son birkaç yıldaki gelişmelerle dünya şirketi olma yolunda çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

THY'nin uluslararası kalitede bir şirket olduğunu ifade eden Bora, insanlara hizmet etmenin ve ulaşacakları yere sağlık, emniyet içinde götürmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti. Konuşmanın ardından Bora ve beraberindekiler, anıtın önünde toplu fotoğraf çektirdi.

TÜRK HAVA YOLLARI 78 YAŞINDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
ÇOK KÖKLÜ BİR KURUMSUNUZ AMA ERZURUM BİLET SATIŞ MÜDÜRÜNÜZ SİZİN VİZYONUNUZU MİSYONUNUZU HİÇ TAŞIMIYOR VE HEP ZARAR VERİYOR BÖYLE KİŞİLİĞİ BOZUK İNSANLARI THY GİBİ BİR KURUMDA ÇALIŞTIRMANIZ HİÇ DOĞRU DEĞİL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Oralarda badem bıyık Turk Duşmanı idareci kaptanı gormek gercekten cok mutlu etti beni yurru be aslanım kim tutar seni bi daaki pensilvanya ziyaretinde daha fazla talimatla gel zavallı halefinide kullanmaya aynen devam:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
havacılık sadece bizden ibarettir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hayatımda böyle komedi görmedim. kendileri çalıp kendileri oynuyorlar!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000