12 Ocak 2015, Pazartesi 10:47:36

TÜRK HAVA KURUMU’NDA TAŞLAR YERİNDEN OYNAMAYA BAŞLADI

Aralık ayında Türk Hava Kurumu’nda yapılan olağanüstü genel kurul sonrası başkanlığa seçilen Adapazarı Şube Başkanı Vacit Öktem, kuruma neşter vurmaya başladı. İşte detaylar.
  • beklemede rumuzuyla yazana cevap: kurum bankadan personel promosyonunu % 100 almış , 4 te birini vermiş geri kalanı yooooooooooook ;) thkda yeni uygulama, banka promosyonunu bile taksitle ödeme devri başlamıştır. eline sağlık; giray beyin şirketi nasıl da çekip çevirdiği ortada. Tü tü "mazallah" bunların eline düşene! bu arada SHGM is coming...bakalım kayıt ettikleri öğrencilerle öğretmen eşleşmesini bu sene tutturabilecekler mi :D
  • 12 Ocakta çıkan habere göre yorum yapılıyor.Yeni bir haber yazın yeni yorumlar başlasın.Milletin bildiği bir şeyler var ortaya döksünler.
  • Sizler adres gösterirseniz yeni yönetim inadına dinoları göndermez.Biraz sabırlı olun.Önceki yorumumda bir kelime iyi değildi haklısınız.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Aralık ayında Türk Hava Kurumu’nda yapılan olağanüstü genel kurul sonrası başkanlığa seçilen Adapazarı Şube Başkanı Vacit Öktem, kuruma neşter vurmaya başladı. İlk hedef Gökçen Havacılık oldu. Volkan Yılmazer görevden alındı.

Türk Hava Kurumu’nun çiçeği burnunda genel başkanı Vacit Öktem, kuruma neşter vurmaya başladı. THK Gökçen Havacılık Genel Müdürü Volkan Yılmazer görevinden alındı. Yerine Türk Hava Yolları geçmişi olan İhsan Bayram vekâleten atandı.

İhsan Bayram
Sadece Genel Müdür değişikliği olmadı. Yardımcıları da değişti. İhsan bayram’ın yardımcılıklarına Yücel Zengin ve Salim Kaya getirildi.

Kurumda yönetici değişikliklerine devam edileceği kaydediliyor.

Türk Hava Kurumu’nu içinde bulunduğu borç batağından kurtarmak isteyen Vacit Öktem’in ilerleyen zamanlarda atıl olan tüm şirketleri ve departmanları da kapatacağı iddia ediliyor.

©AirportHaber Özel

TÜRK HAVA KURUMU’NDA TAŞLAR YERİNDEN OYNAMAYA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (125)

beklemede'ye ~ 3 yıl önce
beklemede rumuzuyla yazana cevap: kurum bankadan personel promosyonunu % 100 almış , 4 te birini vermiş geri kalanı yooooooooooook ;) thkda yeni uygulama, banka promosyonunu bile taksitle ödeme devri başlamıştır. eline sağlık; giray beyin şirketi nasıl da çekip çevirdiği ortada. Tü tü "mazallah" bunların eline düşene! bu arada SHGM is coming...bakalım kayıt ettikleri öğrencilerle öğretmen eşleşmesini bu sene tutturabilecekler mi :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pinokyo ~ 3 yıl önce
12 Ocakta çıkan habere göre yorum yapılıyor.Yeni bir haber yazın yeni yorumlar başlasın.Milletin bildiği bir şeyler var ortaya döksünler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kirve ~ 3 yıl önce
Sizler adres gösterirseniz yeni yönetim inadına dinoları göndermez.Biraz sabırlı olun.Önceki yorumumda bir kelime iyi değildi haklısınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kirve ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000