15 Mart 2011, Salı 21:16:06

TRAFİK CANAVARI THY'NİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Türk Hava Yolları'nda kabin amiri olarak görev yapan Mehmet Ali Yiğiter, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
  • aynı gün ekip odasında konusupta ertesi güne kaza haberini almak çok yıkıcı oldu ... senin kadar beyefendi ,iyi yürekli biri bunu haketmemişti... ruun şad olsun allah sevenlerine ailene sabırlar versin
  • Mehmet kardesime Allahtan rahmet ailesinede sabir diliyorum :(
  • Öncelikle ailesine,sevdiklerine ve Thy camiasına tükenmez sabırla başsaglığı diliyorum. Mekanın cennet olsun genc kardeşim.
  • Mehmet Ali kardeşim iki uçuş yapmıştık beraber ne iyi bir kardeşimizdin Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin kardeşim.
Kabin amiri olarak Türk Hava Yolları'nda görev yapan Mehmet Ali Yiğiter, geçtiğimiz Cuma günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı.

Cuma gününden beri hastanede yaşam mücadelesi veren Yiğiter, bugün hayata veda etti.

Yiğiter'in cenazesi için Türk Hava Yolları genel müdürlük binasından yarın saat 14.00'da araç kaldırılacak. Cenaze Kabataş Fındıklı Camii'nde kılınacak ikindi namazına müteakip Üsküdar Bülbül Deresi Merzarlığı'nda toprağa verilecek.

Türk Hava Yolları camiası ve mesai arkadaşları bu talihsiz kazadan dolayı büyük üzüntü yaşarken, AirportHaber Ailesi olarak Yiğiter'in ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.AirportHaber

TRAFİK CANAVARI THY'NİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
aynı gün ekip odasında konusupta ertesi güne kaza haberini almak çok yıkıcı oldu ... senin kadar beyefendi ,iyi yürekli biri bunu haketmemişti... ruun şad olsun allah sevenlerine ailene sabırlar versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Mehmet kardesime Allahtan rahmet ailesinede sabir diliyorum :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Öncelikle ailesine,sevdiklerine ve Thy camiasına tükenmez sabırla başsaglığı diliyorum. Mekanın cennet olsun genc kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Mehmet Ali kardeşim iki uçuş yapmıştık beraber ne iyi bir kardeşimizdin Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000