28 Haziran 2009, Pazar 08:38:22

Trabzonspor'un bindiği uçakta türbülans paniği

Trabzonspor'un Antalya yolculuğu korkulu geçti! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan THY ait uçakla Antalya'ya hareket eden bordo mavili kafile ve uçakta bulunan yolcular, uçuş sırasında sıkıntılı anlar geçirdi.
  • woooww trabzonspor kafilesi ölüm tehlikesi atlatmış. türbülansta hiç olaan bir şey değil zaten.
  • Birkaç gündür lokal yağışların yaşandığı göller yöresi ve toroslarda bu tip olayların yaşanması muhtemel. Geçmiş olsun, hayırlısıyla atlatmışlar.
  • Haber okumayı bilmeyen yorum yapmasa ne kadar güzel olacak sabahtan beri morada THY yazıyor bir de havayolunun adı nerede demişsiniz ya. sırf yorum yapmak için yazı yazmayın komik oluyorsunuz...
  • Airporthaber yetkilileri soruyorum size ; intahara teşebbüs eden bir genç kızın adını vermekte hiç tereddüt etmezken havayolu şirketinin adını ki ( kuvvetli muhtemel THY) vermekte neden zorlanıyorsunuz?

Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın verdiği bilgiye göre; İstanbul Havalimanı'ndan 1 saat rötarla Antalya'ya hareket etmek için kalkan uçak, Antalya civarlarına ulaştığında bir bulut kümesinin içine girdi.

Uçağın bir süre sarsıntı geçirdiği ve irtifa kaybettiği belirtildi. Bu beklenmedik durum sebebiyle uçağın havada sarsılmasının, Trabzonspor kafilesinin ve uçağın içindeki yolcuların aşırı şekilde paniklemesine yol açtığı kaydedildi.

Antalya Havalimanı'na sağ salim inen kafilenin, bir süre dinlendikten sonra kamp çalışmasının yapılacağı Isparta'ya otobüsle hareket ettiği öğrenildi.

 

Trabzonspor'un bindiği uçakta türbülans paniği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
woooww trabzonspor kafilesi ölüm tehlikesi atlatmış. türbülansta hiç olaan bir şey değil zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Birkaç gündür lokal yağışların yaşandığı göller yöresi ve toroslarda bu tip olayların yaşanması muhtemel. Geçmiş olsun, hayırlısıyla atlatmışlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Haber okumayı bilmeyen yorum yapmasa ne kadar güzel olacak sabahtan beri morada THY yazıyor bir de havayolunun adı nerede demişsiniz ya. sırf yorum yapmak için yazı yazmayın komik oluyorsunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Airporthaber yetkilileri soruyorum size ; intahara teşebbüs eden bir genç kızın adını vermekte hiç tereddüt etmezken havayolu şirketinin adını ki ( kuvvetli muhtemel THY) vermekte neden zorlanıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000