24 Temmuz 2014, Perşembe 17:13:34

TOPÇU: "THY TARİHİNİN EN İYİ DÖNEMİNDEYİZ"

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, katıldığı bir canlı yayında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • evet en iyi dönemdesiniz ama torpilde,yandaşçılıkta,hemşehricilikte,sizden olmayanları ezmekte,tehditte,işten atmada !!!
  • Bilanço
  • 220 bin Euro luk saati nasıl hediye ettin, sen onu anlat hamdi
  • sayın Hamdi Topçu beye sormak istiyorum acaba thy içerisindeki cemaatçiler neden hala korunmaya devam ediliyor? Özellikle thy teknikteki cemaatçi oluşumdan kimse tasviye edilmedi. Olan M.Y. a oldu, üstelik kendisi cemaatçi değil kardeşi cemaatçidir ve M.Y. herkesin sevdiği bir kişiliktir. Son olarak teknik aş.'de İK başkanlığına getirilen zaatın cemaat bankasında genel müdür yardımcılığı yaptığından haberi var mıydı?

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, katıldığı bir canlı yayında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Son günlerde Türk VE dünya havacılığını yakından ilgilendiren gelişmeleri ve Türk Hava Yolları’nın son durumunu değerlendiren Topçu, hedefleri ve mevcut durumu da ele aldı.

THY’nin İsrail uçuşları, mali durum ve yabancı pilot istihdamı başta olmak üzere merak edilen birçok konuya açıklık getiren deneyimli yönetici Hamdi Topçu, ‘THY tarihin en iyi dönemindeyiz’ dedi.

İşte Hamdi Topçu’nun açıklamaları;

TOPÇU: "THY TARİHİNİN EN İYİ DÖNEMİNDEYİZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Dönem ~ 4 yıl önce
evet en iyi dönemdesiniz ama torpilde,yandaşçılıkta,hemşehricilikte,sizden olmayanları ezmekte,tehditte,işten atmada !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 4 yıl önce
Bilanço

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
220 bin Euro luk saati nasıl hediye ettin, sen onu anlat hamdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 4 yıl önce
haberim yoktu, google dan baktim, basbakanlik mustesarina hediye etmis.. nedir akp lilerin pahali saat zevki anlamadim..biride cebindeki parayla pahali saat alsa icim yanmayacak,hep milletin parasiyla hediyeler..
helallokma ~ 4 yıl önce
bunlar öbür dünyaya haramayetim,n hakkına inanmıyorlar inansalar onca insanın hakkını yemezler.kimin parasıyle onca hediyeleri veriyorlar.çıkıpta açıklama yapmıyorlar.zaten yabancıları alıyorlar şirkete kendı adamlarını güya yerınde ingilizce eğitimi veriyorlar.m.ertürk denen kişi tofeldan 75 mı aldı girdi mesela kendi adamalrına belge kolay.almakta kolay bunlardam olmayan aç kalmaya devam.karadeniz havayolları.dr ları bıle karadenızlı.artık herkes bılıyor yuzlerce pilot neden işsiz shgm neden sessız kalıyor.çünkı shgm kendıleride ondan allaha havale edıyorum herşeyi hepsını.
palavra ~ 4 yıl önce
sozum ona dını butun musluman bu kadar pahalı saatı alır mı hedıye eder mı hedıyeyı kabul eder mı herseylerı palavra bunların derdı davası para makam cıkar
androidci ~ 4 yıl önce
sayın Hamdi Topçu beye sormak istiyorum acaba thy içerisindeki cemaatçiler neden hala korunmaya devam ediliyor? Özellikle thy teknikteki cemaatçi oluşumdan kimse tasviye edilmedi. Olan M.Y. a oldu, üstelik kendisi cemaatçi değil kardeşi cemaatçidir ve M.Y. herkesin sevdiği bir kişiliktir. Son olarak teknik aş.'de İK başkanlığına getirilen zaatın cemaat bankasında genel müdür yardımcılığı yaptığından haberi var mıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000