20 Eylül 2013, Cuma 10:08:06

TOPÇU'DAN "RUM PİLOT" AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY'de Kıbrıs Rum Kesimi vatandaşı bir pilot çalıştırıldığı iddialarına yanıt verdi.
  • Afrika bile kendi vatandaslarindan haric pilot almio,Hindistan,Rusya,Guney Amerika ve saymakla tukenmez daha kac ulke kendi vatandasi once. Yabanci turist bile ortalama 400 euroya tatil yapio bir gurbetci ortalama 7000 bin euro birakio amma yinede yabanci turistlerin arkalarini siliolar. Dunyada turklere hayvan muamelesi yapilirken,bizimkiler ise bu insanlari bas taci edio neden bukadar kendimizi kucuk dusurmye merakliyiz?????? hicmi gururumuz yok??????
  • Burada yorum yazip yunani ve rumu savunan- cok iyi Turkce bilenlerke cok karsilastim- ya onlardir yada maalesef gafildir
  • Bayrak tasiyici sirketsin tarihte ne zaman Yunandan Rumdan dost olmus, pembe gizlukle bakiyorsun, gercekci olun biraz
  • Onlar iyi beceriyormus

 Rumların en yüksek tirajlı gazetesi Fileleftheros'un Kıbrıs Rum Kesimi vatandaşı olan bir pilotun Türk Hava Yolları'nda (THY) çalışmaya başladığını iddia etmişti. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Rum Gazetesi'nin iddiaları üzerine kişisel twitter hesabından bir açıklama yaptı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türkiye'nin tanımadığı bir ülke vatandaşının çalışma izni alamayacağını ifade ederek, THY'de görev yapan yapan yabancı pilotlar içinde Kıbrıs Rum Kesimi uyruklu bir pilot olmadığını belirtti.

İşte Hamdi Topçu tarafından yapılan o açıklama:

 

TOPÇU'DAN "RUM PİLOT" AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Gurur ~ 5 yıl önce
Afrika bile kendi vatandaslarindan haric pilot almio,Hindistan,Rusya,Guney Amerika ve saymakla tukenmez daha kac ulke kendi vatandasi once. Yabanci turist bile ortalama 400 euroya tatil yapio bir gurbetci ortalama 7000 bin euro birakio amma yinede yabanci turistlerin arkalarini siliolar. Dunyada turklere hayvan muamelesi yapilirken,bizimkiler ise bu insanlari bas taci edio neden bukadar kendimizi kucuk dusurmye merakliyiz?????? hicmi gururumuz yok??????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burada ~ 5 yıl önce
Burada yorum yazip yunani ve rumu savunan- cok iyi Turkce bilenlerke cok karsilastim- ya onlardir yada maalesef gafildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayrak ~ 5 yıl önce
Bayrak tasiyici sirketsin tarihte ne zaman Yunandan Rumdan dost olmus, pembe gizlukle bakiyorsun, gercekci olun biraz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demekki ~ 5 yıl önce
Onlar iyi beceriyormus

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000