23 Mayıs 2013, Perşembe 17:13:03

TOPÇU'DAN AYÇİN'E ÇOK SERT SÖZLER!

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY'nin boyunun ölçüsünü alacağını söyleyen Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin için, "Boy ölçüsü alırken çukura düştü" ifadesini kullandı.
  • Rizeli olsun taştan olsun.Kim ne derse desin Sen olmasaydın THY de, havacılığımızda yok olmak üzereydi. İyilk yaramıyor azmışlara. Allah başımızdan eksik etmesin. Senin gibisini bir daha Türk havacılığı görmeyecek. Sendika büyümenin ve rekabet etmenin önündeki tek engel. Bitirirse bitirirse sen bitirirsin ancak.
  • Değerli Arkadaşlar: Hamdi Topçu'nun THY'de olma nedeni ''mali muşavir'' kimliği adı altında gelecekte ve şu anda AKP başta olduğu sürece yapılcak olan uçak ihalelerinden örtülü olarak haddi ve hesabı olmayan paraları cebine indirmek için THY Başkanlığı'na ''One Minute'' tarafından getirilmiştir. Yapmadıkları ve yapamayacakları hizmetleri kendileri yapmış gibi göstererek insanları aldatmaktadırlar. THY'nin başına bela iki konu vardır: Birincisi, tamamen özelleşmesi gerekir ve Takunyalı Führer' in THY'ye müdehale edip Topçu gibi şirkete yakışmayan insanları THY'getiremeyecektir. İkincisi; Fettullah cemaati THY'de çok fazladır. THY, tamamen özelleşse Hamdi Topçu THY'nin kapısından giremez!
  • Sanki adil şartlarda olmayan bir horoz dövüşü gibi. Bakalım ağzı dili bantlanmış Ayçin ne diyecek, hadi dese dediğini kim nereden nasıl duyacak. Ne ülke ama. Birinin her ne dese ağzından çıkan anında biliniyor, duyuluyor, diğeri -elbette bir şeyler söylüyordur ama kaç kişi ve kimler duyuyor. Sanki birinin elini kolunu tutmuşlar, diğeri sebest istediği gibi vuruyor. Hele bir de ağzından çıkanlar akla mantığa yatsa hadi neyse.
  • omuz omuza, el ele...

Hava-İş'in grev kararıyla ilgili olarak artık polemiğe girmeyeceklerini söyleyen Topçu, "Süreç ile ilgili mahkemeye gidiyoruz" dedi.

"Fiili bir grev olmasa da sendika kağıt üzerinde greve devam ediyor" diyen Topçu, sendikanın söylemlerinin tamamen tutarsız olduğunu kaydetti.

Topçu, THY'nin boyunun ölçüsünü alacağını söyleyen Hava-İş Sendikası Başkanı için ise, "Boy ölçüsü alırken çukura düştü" ifadesini kullandı.

İşte THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun o açıklamaları:

TOPÇU'DAN AYÇİN'E ÇOK SERT SÖZLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

Bravo başkanım. ~ 5 yıl önce
Rizeli olsun taştan olsun.Kim ne derse desin Sen olmasaydın THY de, havacılığımızda yok olmak üzereydi. İyilk yaramıyor azmışlara. Allah başımızdan eksik etmesin. Senin gibisini bir daha Türk havacılığı görmeyecek. Sendika büyümenin ve rekabet etmenin önündeki tek engel. Bitirirse bitirirse sen bitirirsin ancak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşin gerçeği ~ 5 yıl önce
Geleceğin Ulaştırma Bakanı olacak adam yaa.. Gelecek seçimde aday olacak ve şimdiden Başbakandan onay almış olduğunu dahi söylemiş.. Yüürrrrrüüüü brreehh kim tutar seni Hamdi.. adam 20 den fazla kamu kuruluşu ve şirketinde; ya Yönetim Kurulu Başkanı, ya Yönetim Kurulu Üyesi ya da Denetim Kurulu Başkanı dalan.. Aylık kazanç haliyle 250.000 TL falan... Komisyon ve primler hariç... Dünyalık tamam be Hamdii...
THY Uzman ~ 5 yıl önce
Değerli Arkadaşlar: Hamdi Topçu'nun THY'de olma nedeni ''mali muşavir'' kimliği adı altında gelecekte ve şu anda AKP başta olduğu sürece yapılcak olan uçak ihalelerinden örtülü olarak haddi ve hesabı olmayan paraları cebine indirmek için THY Başkanlığı'na ''One Minute'' tarafından getirilmiştir. Yapmadıkları ve yapamayacakları hizmetleri kendileri yapmış gibi göstererek insanları aldatmaktadırlar. THY'nin başına bela iki konu vardır: Birincisi, tamamen özelleşmesi gerekir ve Takunyalı Führer' in THY'ye müdehale edip Topçu gibi şirkete yakışmayan insanları THY'getiremeyecektir. İkincisi; Fettullah cemaati THY'de çok fazladır. THY, tamamen özelleşse Hamdi Topçu THY'nin kapısından giremez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dövüş ~ 5 yıl önce
Sanki adil şartlarda olmayan bir horoz dövüşü gibi. Bakalım ağzı dili bantlanmış Ayçin ne diyecek, hadi dese dediğini kim nereden nasıl duyacak. Ne ülke ama. Birinin her ne dese ağzından çıkan anında biliniyor, duyuluyor, diğeri -elbette bir şeyler söylüyordur ama kaç kişi ve kimler duyuyor. Sanki birinin elini kolunu tutmuşlar, diğeri sebest istediği gibi vuruyor. Hele bir de ağzından çıkanlar akla mantığa yatsa hadi neyse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Topçu-Ayçin ~ 5 yıl önce
omuz omuza, el ele...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000