27 Temmuz 2010, Salı 08:33:04

Topçu: "Markamız zirveye çıkıyor"

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Euroleague sponsorluğundan sonra yaptığı açıklamada, THY markasının adım adım zirveye çıktığını ifade etti.
  • Adam iyi semirmiş, kılık kıyafetini de düzeltmiş. Demekki kariyer falan hava, cıva. Adamın carrier i varsa kariyer önemli değil.
  • istediğin kadar dava aç. sen önce biletinin ayrıntısını oku. haklarını bil ondan sonra yorum yaz.
  • hamdi bey çayeli seninle gurur duyuyor işsiz kalmadı burda
  • HACI! EMİRATES KİM SEN KİMSİN? BİR BOYUNA BAK,PARK YERİN BİLE YOK .AYNEN BAKKAL ZİHNİYETİ İLE ,TORPİLLERLE YÖNETİLEN BİR ŞİRKETSİN NASIL OLUP DA KENDİNİ EMİRATES İLE MUKAYESER EDERSİN HACI??

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, anlaşmayla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Futbol dünyasının en önemli markalarından ikisi olan Barcelona ve Manchester United sponsorluğundan sonra basketbolda Avrupa’nın en büyük ve dünyanın da en saygın organizasyonlarından biri olan Euroleague ile işbirliği yapmak bizim için de önemli bir ayrıcalık olacaktır. Euroleague isim sponsorluğu, markamızın global düzlemdeki gücünü perçinleyen stratejik bir adım oldu. Markaya yapılan tüm bu yatırımlar sonucunda, Turkish Airlines markasının cazibesi dünya genelinde zirveye doğru emin adımlarla daha hızlı ilerleyecektir.”

THY, Euroleague ile birlikte ‘Euroleague For Life’ programı kapsamında Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştirecek.
 

Topçu: "Markamız zirveye çıkıyor"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Adam iyi semirmiş, kılık kıyafetini de düzeltmiş. Demekki kariyer falan hava, cıva. Adamın carrier i varsa kariyer önemli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
istediğin kadar dava aç. sen önce biletinin ayrıntısını oku. haklarını bil ondan sonra yorum yaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hamdi bey çayeli seninle gurur duyuyor işsiz kalmadı burda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HACI! EMİRATES KİM SEN KİMSİN? BİR BOYUNA BAK,PARK YERİN BİLE YOK .AYNEN BAKKAL ZİHNİYETİ İLE ,TORPİLLERLE YÖNETİLEN BİR ŞİRKETSİN NASIL OLUP DA KENDİNİ EMİRATES İLE MUKAYESER EDERSİN HACI??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000