08 Eylül 2014, Pazartesi 10:12:27

TOPÇU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun kızı Tuba Topçu, dün akşam düzenlenen bir törenle İsmail Cesur ile dünya evine girdi. Düzenlenen törene çok sayıda önemli isim katıldı.
  • Bir ömür mutluluklar dilerim. Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın..
  • Uzakta olup bir kardeşimin daha düğününe katılamamanın üzüntüsü içindeyim. İsmail Cesur sana mutluluk gerçekten yakışıyor.. Allah bir ömür boyu mutlu mesut etsin...
  • Bilip bilmeden emin olamayacağınız konularda yerli yersiz yorum yapmanızı ismail cesurun öz ablası olarak hiç hoş bulmuyorum...
  • Onlar (işçiler), Allah'ın elinizin altında kıldığı kardeşlerinizdir; onlara yediklerinizden yedirin, giydiklerinizden giydirin, güçlerini aşan şeyi yüklemeyin, yüklerseniz de yardım edin"

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun kızı Tuba Topçu, dün akşam Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle dünya evine girdi. Başbakanlık Danışmanı İsmail Cesur ile hayatını birleştiren Tuba Topçu’nun mutlu gününe çok sayıda davetli şahitlik etti.

Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda kişinin katıldığı nikah töreninde çiftin nikahını Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz kıydı. Çiftin nikah şahitliğini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Sağlık Bakanı Mehmet Müzezzinoğlu, TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan, Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Hayati Yazıcı ve Milli Eğitim eski Bakanı Ömer Dinçer yaptı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, şahitler adına yaptığı konuşmada çiçeği burnunda çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, “Anneler babalar evlatlarını yetiştirirken daima ‘Allah’ım karşımıza hep iyi insanları çıkar’ diye dua eder. Buradaki iki kardeşimiz de hayırlı evlatlar. Ben bu mutluluğun bir ömür boyu sürmesini ve vatana hayırlı evlatlar yetiştirmelerini temenni ediyorum. Hem genç çiftimize hem de Topçu ve Cesur ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Havacılık camiasından da çok sayıda kişinin katıldığı nikah töreni kıyılan nikahın ardından yapılan takı töreniyle son buldu.

AirportHaber Ailesi olarak, Tuba-İsmail Cesur çiftine bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.©AirportHaber.com

TOPÇU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Murat MIHCI ~ 4 yıl önce
Bir ömür mutluluklar dilerim. Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arafat ~ 4 yıl önce
Uzakta olup bir kardeşimin daha düğününe katılamamanın üzüntüsü içindeyim. İsmail Cesur sana mutluluk gerçekten yakışıyor.. Allah bir ömür boyu mutlu mesut etsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neslihan yalçıner ~ 4 yıl önce
Bilip bilmeden emin olamayacağınız konularda yerli yersiz yorum yapmanızı ismail cesurun öz ablası olarak hiç hoş bulmuyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
smokin ~ 4 yıl önce
keske daha sade smokin secseydiniz,ortadogu modeli smokin olmus ..
bir hadis ~ 4 yıl önce
Onlar (işçiler), Allah'ın elinizin altında kıldığı kardeşlerinizdir; onlara yediklerinizden yedirin, giydiklerinizden giydirin, güçlerini aşan şeyi yüklemeyin, yüklerseniz de yardım edin"

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000