28 Ocak 2009, Çarşamba 09:10:10

Tokat uçmak istiyor...

Tokat Havaalanı'na uçak seferlerinin tekrar başlatılması için girişimler devam ediyor.
  • valla elazığın 1500lük pistine bile iniyorsa tokata da inmeli ama ne hikmetse thy yetkilileri yaptıkları incelemede uçağım inemez bahanesini ileri sürdüler.
  • 319 tokat'a iner,aslanlar gibi hemi de -(fs2004 pgmd*a319)
  • buraya atlasın yaptığı uçuş tamamen siyasi talep doğrultusunda idi.yoksa her seferden ettiği zarar yaklaşık 5000 dolar civarındaydı.başka ayrıcalıklar için sineye çekildiği söyleniyordu.ama CRJler geri yollanınca uçuşlar durdu.bu meydana filo tipleri gözönüne alınarak türkiyedeki hiç bir firma uçuş yapamaz.boşuna heveslenmeyin.
  • sırf tokata uçuş yapılsın diye kalkıp burada palavradan nağmeler okuma. eğer tokat da yolcu potansiyeli olsa zaten uçuş olur bile bile ladese neden girsin havayolu şirketi. sırf memleketin diye tokat da potansiyel var deme. çok beklersin tokata uçak inmesini sen daha.

Atlasjet Havayolları'nın yaklaşık 1 buçuk ay önce İstanbul-Tokat seferlerini durdurmasının ardından, tekrar uçuş seferlerinin gerçekleşmesi kapsamında AK Parti Tokat Milletvekili Hüseyin Gülsün, Tokat Belediye Başkanı Doç. Dr. Adnan Çiçek'le birlikte THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Candan Karlıtekin, THY Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Topçu ve THY Genel Müdürü Temel Kotil'i ziyaret etti.

Gülsün ziyarette, Tokat Havaalanı'nın kentin sanayi, ticaret, turizm alanlarında gelişmesi için oldukça önemli olduğunu vurgulayarak, Tokat Havaalanı'na uygun uçak araştırması yapıldığını söyledi.

Tokat uçmak istiyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

deniz ~ 9 yıl önce
valla elazığın 1500lük pistine bile iniyorsa tokata da inmeli ama ne hikmetse thy yetkilileri yaptıkları incelemede uçağım inemez bahanesini ileri sürdüler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wickyw ~ 9 yıl önce
319 tokat'a iner,aslanlar gibi hemi de -(fs2004 pgmd*a319)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 9 yıl önce
buraya atlasın yaptığı uçuş tamamen siyasi talep doğrultusunda idi.yoksa her seferden ettiği zarar yaklaşık 5000 dolar civarındaydı.başka ayrıcalıklar için sineye çekildiği söyleniyordu.ama CRJler geri yollanınca uçuşlar durdu.bu meydana filo tipleri gözönüne alınarak türkiyedeki hiç bir firma uçuş yapamaz.boşuna heveslenmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deniz ~ 9 yıl önce
sırf tokata uçuş yapılsın diye kalkıp burada palavradan nağmeler okuma. eğer tokat da yolcu potansiyeli olsa zaten uçuş olur bile bile ladese neden girsin havayolu şirketi. sırf memleketin diye tokat da potansiyel var deme. çok beklersin tokata uçak inmesini sen daha.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000