08 Temmuz 2013, Pazartesi 16:24:07

TİS GÖRÜŞMELERİNDEN "UYUŞMAZLIK" ÇIKTI

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş Yönetimi ile Hava-İş Sendikası arasında yürütülen 4. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlandı. Hava-İş Sendikası, Uyuşmazlık Tutanağı'nı kamuoyuyla paylaştı.
  • 8-10 gün önce birini yolladınız toplantı yaptı dediki işe giriş ücretinde anlaşamıyoruz. O hariç hepsi var mübarek.
  • Atilay ağa artık düş yakamızdan utanmıyormusun artık.Yeter İSTİFA GURURN VARSA TABİİİİİİİİ
  • Gitme zamanınız çoktan gelmiş. Anlaşılmıştır ki beceremiyorsunuz. Şimdi bırakın gidin ki en azından Hava iş diye bir sendika kalsın. Bırakın gidin artık. Neyden vazgeçemiyorsunuz. Yediniz bitirdiniz koskoca Sendikayı. Sayenizde içi boş bir kurum haline geldi. Bırakın gidin artık ki en azından geride kalanlar sizin yüzünüzden sendikayada düşman olmasınlar. Gidin artık daha fazla insanın kanına girmeden. Vazgeçin artık insanların ekmek kavgalarını kendi çıkarlarınız için kullanmaktan. Hala biraz olsun onurunuz varsa bırakın gidin, hemde hemen bugün.
  • Habomcu arkadaşım sizin feryadınızı anlıyorum fakat siz TİS masasında yoksunuz sağ olsun sendikamızın mükemmel yöneticileri sizi bundan 2 yıl önce kurban verdi ve onların sayesinde bugün bu durumlardasınız benden size nacizane tavsiye kendi içinizde örgütlenip mücadeleye başlamanız.

Hava-İş Sendikası ile THY Teknik A.Ş. Yönetimi arasında yürütülen 4. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlandı.

Hava-İş tarafından yapılan açıklamada; "THY Teknik A.Ş 4. dönem TİS görüşmelerinde bugün itibarı ile 60 günlük görüşme süresi dolduğundan uyuşmazlık tutulmuştur. Önümüzdeki süreçte resmi arabulucu ataması yapılacaktır" denildi.

Sendika, uyuşmazlık tutanağını kamuoyuyla paylaştı.

İşte o uyuşmazlık tutanağı:

TİS GÖRÜŞMELERİNDEN "UYUŞMAZLIK" ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Sendikaya ~ 5 yıl önce
8-10 gün önce birini yolladınız toplantı yaptı dediki işe giriş ücretinde anlaşamıyoruz. O hariç hepsi var mübarek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çevik ~ 5 yıl önce
Atilay ağa artık düş yakamızdan utanmıyormusun artık.Yeter İSTİFA GURURN VARSA TABİİİİİİİİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grp ~ 5 yıl önce
Gitme zamanınız çoktan gelmiş. Anlaşılmıştır ki beceremiyorsunuz. Şimdi bırakın gidin ki en azından Hava iş diye bir sendika kalsın. Bırakın gidin artık. Neyden vazgeçemiyorsunuz. Yediniz bitirdiniz koskoca Sendikayı. Sayenizde içi boş bir kurum haline geldi. Bırakın gidin artık ki en azından geride kalanlar sizin yüzünüzden sendikayada düşman olmasınlar. Gidin artık daha fazla insanın kanına girmeden. Vazgeçin artık insanların ekmek kavgalarını kendi çıkarlarınız için kullanmaktan. Hala biraz olsun onurunuz varsa bırakın gidin, hemde hemen bugün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mücadele ~ 5 yıl önce
Habomcu arkadaşım sizin feryadınızı anlıyorum fakat siz TİS masasında yoksunuz sağ olsun sendikamızın mükemmel yöneticileri sizi bundan 2 yıl önce kurban verdi ve onların sayesinde bugün bu durumlardasınız benden size nacizane tavsiye kendi içinizde örgütlenip mücadeleye başlamanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000