04 Haziran 2014, Çarşamba 11:34:02

THY'Yİ ZİRVEYE SİZ ÇIKARIN!

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı reklam filmi en iyiler listesine girdi.
  • 20 numara Volvo Trucks ‘The Epic Split’ sosyal medyada çokca montajlandı
  • anca böyle çektirdiklerinin acısı çıkar bu dünyada thy ...rakibe oyla ...kalanı ahirete
  • Bu reklami izlerken inanilmaz duygulaniyorum. Tuylerim diken diken oluyor. Henuz kucuk bir oglanken, ben de hep bu cocuklar gibi ucaklari izler ayni o kucuk oglan var ya, onun yaptigi gibi avcumun icine alirdim. Hep ama pilot olmak istedim ben. Ve buna o kadar yaklastim ki bir gun.. Ve ne oldu biliyor musunuz? THY mulakatinda 7 dakikada elendim. Yaklasik bir sene suren ve muthis basarilara imza atarak gectigim onca surec sonunda hem de... Su anda bunlari anlatirken bile gozlerim doluyor. Belki o reklamda oynayan pilot ben olabolirdim bir gun... 7 dakikada kaderim degismeseydi eger...
  • Bu cocuklar icin yök aransa iyi olur mu? Ek kontenjan olabilir mi?

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı reklam filmi en iyiler listesine girdi.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olmasına vurgu yaptığı reklam filmiyle büyük ses getiren ve uzun süre gündem oluşturan THY'nin 4 çocukla çektiği reklam filmi, gözünü Cannes'e dikti.

Dünyanın en iyi reklamının belirlendiği The Gunn Report’a 16. sıradan girerek büyük bir başarı gerçekleştiren THY'nin reklamı, Türkiye'den bu listeye giren tek reklam olma özelliğini de taşıyor. 18 Haziran'a kadar devam edecek olan yarışmanın kazananı kullanıcıların oylarıyla belirlenirken, THY de listede zirveye çıkabilmek için destek istedi.

Twitter üzerinden başarısını duyuran Türk Hava Yolları, '16.sıradan yükselmek için değerli oylarınızı bekliyoruz' ifadeleriyle zirveye kanat çırpmaya çalışıyor.

THY'ye oy vermek için resme TIKLAYINIZ...

THY'Yİ ZİRVEYE SİZ ÇIKARIN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Aslında ~ 4 yıl önce
20 numara Volvo Trucks ‘The Epic Split’ sosyal medyada çokca montajlandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rakibe mi oy ~ 4 yıl önce
anca böyle çektirdiklerinin acısı çıkar bu dünyada thy ...rakibe oyla ...kalanı ahirete

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Earas4life ~ 4 yıl önce
Bu reklami izlerken inanilmaz duygulaniyorum. Tuylerim diken diken oluyor. Henuz kucuk bir oglanken, ben de hep bu cocuklar gibi ucaklari izler ayni o kucuk oglan var ya, onun yaptigi gibi avcumun icine alirdim. Hep ama pilot olmak istedim ben. Ve buna o kadar yaklastim ki bir gun.. Ve ne oldu biliyor musunuz? THY mulakatinda 7 dakikada elendim. Yaklasik bir sene suren ve muthis basarilara imza atarak gectigim onca surec sonunda hem de... Su anda bunlari anlatirken bile gozlerim doluyor. Belki o reklamda oynayan pilot ben olabolirdim bir gun... 7 dakikada kaderim degismeseydi eger...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Bu cocuklar icin yök aransa iyi olur mu? Ek kontenjan olabilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000