27 Mart 2011, Pazar 18:07:45

THY'Yİ YOLUNACAK KAZ MI GÖRDÜ?

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Türk Hava Yolları’ndan (THY) reklam teklifi aldığını belirterek, bunun için 5 milyon dolar istediğini söyledi.
  • Bir THY en üst yetkilisiyle kankadır.
  • adam çok komik hele o sevgilim dediği devamlı kameralara oynayan hanımla..bence sit-com çeksinler daha çok para kazanırlar..ancak konu gercek hayatları olsun hele o doğumgünü komedisi mutlak olsun..THY den uzak dursun lütfen onların daha önemli yapacak işleri var..
  • eski bir tk calısanı ve seveni olarak ; eger bu adm bu parayı alıp reklama cıkarsa bi daha thy ucagına binmem arkadaş
  • Yorumculardan biri çok güzel bir konuya değinmiş. Takdir ediyorum. Yılda trilyonlarca kar eden ve spora milyondolarlar yatıran bir kurumun neden kendi adına toplum hayrına okul veya okullar yaptırmıyor ? THY den artık sporun yanısıra bu yıl 1 i batıda 1 i doguda olmak üzere en az 2 okul yaptırmasını istiyoruz... Haydi THY sana yakışan budur...
Kendisine ait özel helikopterle Yalova’ya gelen işadamı Ali Ağaoğlu, yat limanında AK Parti Yalova Milletvekili aday adayı Ali Demirhan tarafından karşılandı.

Daha sonra il merkezindeki bir kafeteryaya geçen Ağaoğlu, burada yaptığı açıklamada, reklamlar için biraz fazla para istediğini belirterek, şunları söyledi: "En son Türk Hava Yolları reklam teklifinde bulundu. 5 milyon dolar istedim. Reklamdan aldığım parayı eğitime bağışlıyorum. İnşallah iyi bir reklam geliri alır, onunla da Yalova’ya bir okul yaparım. Reklamdan aldığım ilk parayla Yalova’ya okul yapacağım."

Gazetecilerin sorusuna üzerine siyaseti düşünmediğini dile getiren Ağaoğlu, şöyle devam etti: "Hayatımın 4’te 3’ü iş. Siyasetle yakından uzaktan işim yok. İstihdam yaratabiliyorsam bu benim için önemli. Ali Demirhan benim kardeşimdir. O’na destek oluyorum. Ali Demirhan’ın hem Yalova’ya hem de ülkeye katkısı olacağını düşünüyorum. Türkiye’yi geleceğe genç kuşak taşıyacak. İnşallah başarılı olur.Olursa da bu ülkenin bir kazanımı olur."

Reklam kampanyalarına bu sene 100 milyon dolar ayıran Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz sene Barcelona ile yaptığı sponsorluk anlaşmasında 3 yıl için 9 milyon dolar, Ünlü tenisçi Caroline Wozniacki'ye ise yıllık 4 milyon dolar ödendiği açıklanmıştı.

THY'Yİ YOLUNACAK KAZ MI GÖRDÜ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bir THY en üst yetkilisiyle kankadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
adam çok komik hele o sevgilim dediği devamlı kameralara oynayan hanımla..bence sit-com çeksinler daha çok para kazanırlar..ancak konu gercek hayatları olsun hele o doğumgünü komedisi mutlak olsun..THY den uzak dursun lütfen onların daha önemli yapacak işleri var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eski bir tk calısanı ve seveni olarak ; eger bu adm bu parayı alıp reklama cıkarsa bi daha thy ucagına binmem arkadaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumculardan biri çok güzel bir konuya değinmiş. Takdir ediyorum. Yılda trilyonlarca kar eden ve spora milyondolarlar yatıran bir kurumun neden kendi adına toplum hayrına okul veya okullar yaptırmıyor ? THY den artık sporun yanısıra bu yıl 1 i batıda 1 i doguda olmak üzere en az 2 okul yaptırmasını istiyoruz... Haydi THY sana yakışan budur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000