24 Şubat 2012, Cuma 09:50:46

"THY'Yİ RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUZ"

Etihad Havayolları, 2013 yılının Mart ayından itibaren Washington'dan Abu Dabi'ye transit uçuş gerçekleştireceklerini açıkladı. Açıklamanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan CEO James Hogan, 'THY'yi rakip olarak görmüyoruz' dedi...
  • evet arkadaş garsonum. Evet isimiz cay kahve dağıtmak. Iste senin dar görüşün bu biz maaşımızı alıp yan geli yatmıyoruz. Sen böyle bilsen ne olur bilmesen ne olur. Ha bir gün olurda onurda pgs de sunex de ucarsam ancak o zaman sana çay getiririm. Sen soruma hala niye cevap veremedin?
  • vay çay kahve ver yan gel yat al 4 bin tl..bu globally fosss zarar etmesinde kim etsin...az kaldı dibi görmenize o zamanda çay kahve getir bize olur mu?
  • bir tane arkadaş kabin memurlarının işini kücümsediği yetmezmiş gibi, aldıkları maaşlar icin de bir tek beddua etmediği kalmış. Gerçekten korkuyorum artık. Insanların birbirine olan bu düşmanlık fesatlık niye! Bu sitede ben hicbir thy calisanının maaşları az bulduğunu görmedim. Allah bizim hakkımızda düşünenlere, düşündüklerinin 3 katını versin inşallah...
  • işte yaptığın bu yorum bile içindeki fesatlığı, kıskançlığı, ortaya koyuyor. Evet cay kahve dağıtıp ayda 4bin kazanıyorum. Allahıma şükürler olsun bu güne kadar kimsenin kazandığında gözüm olmadı, senin gibi... Maaşlarımızı bu sitede hicbir zaman az bulmadım ben, hep de şükrederim. Madem ilk yorumumu okudun. Sen benim soruma cevap ver istersen ?
Birleşik Arap Emirlikleri'nin Washington Büyükelçisi Yousef El Otaiba, ülkesinin ABD'nin Ortadoğu'daki en büyük ihracat pazarı olduğunu vurguladı ve ülkesinden ABD'ye uçuşların 2004'ten 2012'ye 10 kat arttığını belirtti.
 
Etihad Havayolları'nın CEO'su James Hogan da ABD şirketi olan Boeing ile güçlü ilişkileri bulunduğunu kaydederek önümüzdeki yıllarda Boeing ile 25 milyar dolarlık iş yapmayı planladıklarını bildirdi.

Kendisine Türk Hava Yolları'nı bir rakip olarak görüp görmedikleri sorulan Hogan, "Türkler şu anda kendi konumlarını Avrupa trafiği için avantaj olarak kullanıyorlar. Evet, Türkler de kendi başına bir rakip olacaktır" şeklinde cevap verdi.
"THY'Yİ RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 6 yıl önce
evet arkadaş garsonum. Evet isimiz cay kahve dağıtmak. Iste senin dar görüşün bu biz maaşımızı alıp yan geli yatmıyoruz. Sen böyle bilsen ne olur bilmesen ne olur. Ha bir gün olurda onurda pgs de sunex de ucarsam ancak o zaman sana çay getiririm. Sen soruma hala niye cevap veremedin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
vay çay kahve ver yan gel yat al 4 bin tl..bu globally fosss zarar etmesinde kim etsin...az kaldı dibi görmenize o zamanda çay kahve getir bize olur mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bir tane arkadaş kabin memurlarının işini kücümsediği yetmezmiş gibi, aldıkları maaşlar icin de bir tek beddua etmediği kalmış. Gerçekten korkuyorum artık. Insanların birbirine olan bu düşmanlık fesatlık niye! Bu sitede ben hicbir thy calisanının maaşları az bulduğunu görmedim. Allah bizim hakkımızda düşünenlere, düşündüklerinin 3 katını versin inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
işte yaptığın bu yorum bile içindeki fesatlığı, kıskançlığı, ortaya koyuyor. Evet cay kahve dağıtıp ayda 4bin kazanıyorum. Allahıma şükürler olsun bu güne kadar kimsenin kazandığında gözüm olmadı, senin gibi... Maaşlarımızı bu sitede hicbir zaman az bulmadım ben, hep de şükrederim. Madem ilk yorumumu okudun. Sen benim soruma cevap ver istersen ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000