15 Eylül 2017, Cuma 11:32:46

THY'ye veda etti

Beş yıldır Türk Hava Yolları Satış Başkanlığı görevini yürüten Dr. Ziya Taşkent, THY VIP Salonu'nda yapılan törenle 13 yıldır çalıştığı kuruma veda etti.
  • Valla sizden ne köy ne kasaba olur. Tepeden tırnağa... işiniz dedikodu Kin,Nefret laf sokma .... bitiksiniz vesselam..
  • özel şirket değil. müsteşar okulu mübarek.
  • Kapasitesi olan Tk yi is bulunca terk eder
  • O kadar yoldan geliyoruz, VIP ye herkesten sonra giren! baskan bir selam verir, bir tebessum eder degil mi. Google dan resimlerine bakin bir tebesumu var mi, havayolunun pazarlama yuzuydu bu arkadas? He, ciddiysen herkese karsi ayni olucan reyiz, alamanyadaki alamanci mudurler herkesin karsisinda sana sebeklik yapacaklar, sesin cikmayacak degil mi. Ofise geliyorsun bari bir yuzumuzue bak iki kelime et, bu mudur yoneticilik anlayisi? Bu yuzden atilan, cikarilan thy mudurlerine bakin hangisi ipe sapa gelir bir pozisyn bulmuslar, hemi yurt ici hemi yurt disi.. Adam thy nin gmy si amme kimse ilgilenmiyor, yurtdisinda 3 dile bilen muduru isten cikinca randevu vermedigi turk acenteye bile ise giremiyor.. Beraber calistigi o kadar acente patronunu ariyor ama yok yok, yazik gercekten elestiri icin degil kendim dahil degerimizi anlamamiz adina onemli. Yoneticilik bu degil, he bence dogru olani yapmis kariyer degisikligi ile, darisi yoneticilik nedir bilmeyenlerin basina..

Beş yıldır Türk Hava Yolları Satış Başkanlığı görevini yürüten Dr. Ziya Taşkent, THY VIP Salonu'nda yapılan törenle 13 yıldır çalıştığı kuruma veda etti.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda turizmden sorumlu müsteşar yardımcılığına getirilmesi beklenen Ziya Taşkent'in veda töreninde yaptığı konuşmada, yıllar boyunca şirkete yaptığı katkılar için Taşkent'e teşekkür ederek bürokratik kariyerinde nice başarılar yaşaması temennisinde bulundu.

THY Üst Yönetimi'nin ve çok sayıda personelin katıldığı törende kürsüye çıkan Ziya Taşkent, THY'nin, yolcular nezdinde insanlara emniyetli ve konforlu uçuş hizmeti sunan bir firma olmaktan öte anlamlar taşıdığını, pek çok ülkede belli bir misyonun temsilcisi olduğunu, THY mensubu olan her çalışana maddi ve manevi pek çok değer kattığını belirtti.

Sözlerini, "20 yıl önce vatani görevimi yapmak üzere Ankara'ya gidişime benzer bir hal yaşıyorum. Şimdi de beni vatan hizmetine çağıran bir celp aldım ve icabet ediyorum" diyerek noktalayan Dr. Taşkent'e çeşitli hediyeler takdim edilip kendisiyle çektirilen hatıra fotoğrafları ile tören son buldu.THY'ye veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Usnavy ~ 10 ay önce
Valla sizden ne köy ne kasaba olur. Tepeden tırnağa... işiniz dedikodu Kin,Nefret laf sokma .... bitiksiniz vesselam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy/tk ~ 10 ay önce
özel şirket değil. müsteşar okulu mübarek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne güzel iste ~ 10 ay önce
Bürokrasideki TK dostu sayisi artiyor..
Akli ~ 10 ay önce
Kapasitesi olan Tk yi is bulunca terk eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yes ~ 10 ay önce
Ama kalanlar bunu kabullenemez
Pazarlamaci mu bu ~ 10 ay önce
O kadar yoldan geliyoruz, VIP ye herkesten sonra giren! baskan bir selam verir, bir tebessum eder degil mi. Google dan resimlerine bakin bir tebesumu var mi, havayolunun pazarlama yuzuydu bu arkadas? He, ciddiysen herkese karsi ayni olucan reyiz, alamanyadaki alamanci mudurler herkesin karsisinda sana sebeklik yapacaklar, sesin cikmayacak degil mi. Ofise geliyorsun bari bir yuzumuzue bak iki kelime et, bu mudur yoneticilik anlayisi? Bu yuzden atilan, cikarilan thy mudurlerine bakin hangisi ipe sapa gelir bir pozisyn bulmuslar, hemi yurt ici hemi yurt disi.. Adam thy nin gmy si amme kimse ilgilenmiyor, yurtdisinda 3 dile bilen muduru isten cikinca randevu vermedigi turk acenteye bile ise giremiyor.. Beraber calistigi o kadar acente patronunu ariyor ama yok yok, yazik gercekten elestiri icin degil kendim dahil degerimizi anlamamiz adina onemli. Yoneticilik bu degil, he bence dogru olani yapmis kariyer degisikligi ile, darisi yoneticilik nedir bilmeyenlerin basina..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atma çarpılacaksın ~ 10 ay önce
Adam herkesle el sıkıştı, hatır sordu, teşekkür etti
Seni bulacam aslanım ~ 10 ay önce
hasedinden ve kininden çatlayıp seri halde 3-4 hakaret yorumu yazmadan kalbi soğumayan bu kifayetsizi
- ~ 10 ay önce
Ya hic tanimiyorsun ya da cok buyuk bir karin agrin var belli ki. Calisanlarina esprili sekilde takilan, laf atmadan gecmeyen bir yoneticiydi. Sana bir garezi mi vardi acaba :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000