27 Ağustos 2009, Perşembe 14:18:53

THY'YE SOYGUN ŞOKU

THY'ye de bilet satan Bağdat'taki Genel Satış Acentesi soyuldu.
  • Olan olmuş artık, bu da Iraktaki başımızın gözümüzün sadakası olsun, umarım orada görev yapan personelimiz zarar görmez. Bildiğim kadarıyla istasyon şefi bir konteyner de yaşıyor ve aylık 10bin dolar maaş alıyor, o da türkiyeden 3 ayda bir gidiyor. Allah kolaylık versin.
  • Bütün biletler artık e ticket olduğuna göre THY Bağdat ucağının Türkiyeden satışına ve doldurulmasına öncelik vererek dolayısıylada Paranın Ülkemizde kalmasına çalışılmalıdır.Sonuçda Irak 'ın ekonomik işlemlerinin çoğu Türkiye üzerinden yürüyor.
  • ben oraya uctum..orda hersey olur..havaalanının içi ne olduğu belirsiz adamlarla dolu(ıraklı) tam bir kargaşa..herkes birinin adamı..türkiyeye benziyo aslında..ama daha kötüsü..yazık olmus o ülkeye.geçmiş olsun..siz daha uyuyun
  • BUNLAR OLAGANDIRA KATILIYORUM, KASA SIGORTALIDIR VEDE IYI REKLAM OLUR, 160.00 USD YE BU REKLAMI YAPAMAZSIN ETRAFA...

17 yıl aradan sonra İstanbul-Bağdat seferlerini başlatan THY'nin Bağdat'taki Genel Satış Acentesi soyuldu. Soyguncuların 160 bin doları alarak kaçtığı bildirildi. Olayın dün gerçekleştiği öğrenildi.

 

THY'YE SOYGUN ŞOKU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
Olan olmuş artık, bu da Iraktaki başımızın gözümüzün sadakası olsun, umarım orada görev yapan personelimiz zarar görmez. Bildiğim kadarıyla istasyon şefi bir konteyner de yaşıyor ve aylık 10bin dolar maaş alıyor, o da türkiyeden 3 ayda bir gidiyor. Allah kolaylık versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bütün biletler artık e ticket olduğuna göre THY Bağdat ucağının Türkiyeden satışına ve doldurulmasına öncelik vererek dolayısıylada Paranın Ülkemizde kalmasına çalışılmalıdır.Sonuçda Irak 'ın ekonomik işlemlerinin çoğu Türkiye üzerinden yürüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben oraya uctum..orda hersey olur..havaalanının içi ne olduğu belirsiz adamlarla dolu(ıraklı) tam bir kargaşa..herkes birinin adamı..türkiyeye benziyo aslında..ama daha kötüsü..yazık olmus o ülkeye.geçmiş olsun..siz daha uyuyun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BUNLAR OLAGANDIRA KATILIYORUM, KASA SIGORTALIDIR VEDE IYI REKLAM OLUR, 160.00 USD YE BU REKLAMI YAPAMAZSIN ETRAFA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000