19 Şubat 2016, Cuma 09:11:10

THY'ye 'seferleri yeniden başlatın' talebi

MHP Eskişehir İl Başkanı Oğuz Sever, Türk Hava Yolları'nın (THY) iptal ettiği Brüksel-Eskişehir seferlerinin yeniden başlatılmasını istedi.
  • 02-03-04temmuzda ordu giresun havaalanına ek sefer çıkartabilirsiniz?
  • Acar neyse dayanarak konusuyorsun
  • Iptal olmadida neden thy nin web sitesinden bilet almiyoruz guvenli bir sekilde biletimizi alabiliyorduk
  • SAYIN ARKADASLAR 2017 VE DAHA SONRAKI YILLAR ICIN ESKISEHIR UCUSLARINA KOKTEN COZUM BULUNMASINA RAMAK KALDI VEDE HERKESIN HIC SUPHESI OLMASIN KESINLIKLE DOGRU BIR HABER SADECE BU YIL SABREDIN SAYGILAR.

MHP  Eskişehir İl Başkanı Oğuz Sever,  Türk Hava Yolları'nın (THY) iptal ettiği Brüksel-Eskişehir seferlerinin yeniden başlatılmasını istedi.

Sever, düzenlediği basın toplantısında, Ankara'da düzenlenen terör saldırısını kınadıklarını söyledi. Brüksel-Eskişehir seferlerinin iptal olmasıyla birçok kesimin zor durumda kaldığını belirten Sever, şöyle konuştu: "THY yetkilileri aldıkları kararla şehrimizde yaşayan gurbetçi yakınları ve dış ticaretle şehrimize döviz kazandıran iş adamlarını üzmüştür.

Dünyanın her yerine hatta  Afrika ülkelerine her gün sefer düzenleyen THY  Eskişehir'e haftada üç seferi çok görmüştür. Yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz hava yoluyla  Eskişehir'e gelemezse bundan  Eskişehir'in sanayicisi ve esnafı zarar görür. Brüksel-Eskişehir seferini  Belçika'da yaşayan 100 bin Emirdağlı hemşehrimin yanı sıra  Almanya,  Fransa ve  Hollanda'da yaşayan hemşehrilerimiz de kullanmaktadır."

THY'ye 'seferleri yeniden başlatın' talebi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Giresunlul ~ 2 yıl önce
02-03-04temmuzda ordu giresun havaalanına ek sefer çıkartabilirsiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 2 yıl önce
Acar neyse dayanarak konusuyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 2 yıl önce
Iptal olmadida neden thy nin web sitesinden bilet almiyoruz guvenli bir sekilde biletimizi alabiliyorduk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACAR ~ 2 yıl önce
SAYIN ARKADASLAR 2017 VE DAHA SONRAKI YILLAR ICIN ESKISEHIR UCUSLARINA KOKTEN COZUM BULUNMASINA RAMAK KALDI VEDE HERKESIN HIC SUPHESI OLMASIN KESINLIKLE DOGRU BIR HABER SADECE BU YIL SABREDIN SAYGILAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAMYONCU ~ 2 yıl önce
ORTADA SORUN YOKKEN NEYIN COZUMU BU ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000