26 Ağustos 2012, Pazar 00:09:19

THY'YE SALDIRI YENİDEN BAŞLADI

Türk Hava Yolları bilişim departmanı ve yöneticiler bu gece uykusuz kalacak gibi. Az önce bir kaç dakikalığına sona eren Anonymous Turkey saldırısı yeniden başladı.
  • helal olsun adamlara. koca türkiye uyuya dursun, adamlar haksızlığa karşı desteklerini gösterdiler. thy beter olsun. gurur duydum bu eylemi gerçekleştiren arkadaşlarla. yarınki dava öncesi, kovulanlara büyü moral oldu
  • site eskisinden daha hızlı çalışıyor.
  • ne ingiliz kemali,ne haini? hak aramak ne zamandan beri hainlik oldu?HZ. ALİ nin lafdeğilmidir 'haksızlık karşısında susan onurunu,şerefeni kaybeder' diye? herkes susup şerefsiz mi olsun? size tavsiye siz de susmayın..aklın yolu bir; adamlar büyük hata yapmışlar,acımasız davranmışlar..mağdur olanlar da tepki gösteriyor,ne var bunda? siz iyice ESAD suriyesi gibi konuşan herkesi 'hain' ilan edeceksiniz.bu mu sizin ADALET anlayışınız?
  • Turk dusmanlari ve isbirlikcileri isbasinda.Venedikten de destek aldilar,Baslari goge ermistir

THY'nin sitesi yine erişime kapandı. THY yetkililerini eli kolu bağlandı. Tüm bilişim ekiplerinin siteyi normal hale getirmek için çalıştıkları ifade edilirken, Anonymous Turkey grubu saldırıyı sona erdirecek gibi görünmüyor.

Anonymous Turkey grubunun saldırıyı sona erdirip erdirmeyeceği bilinmezken açıklama da yapılmadı.

Saldırıya az önce son verildi. Ancak AirportHaber'in edindiği bilgiye göre saldırı her an devam edebilir. 

THY'YE SALDIRI YENİDEN BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

mert ~ 6 yıl önce
helal olsun adamlara. koca türkiye uyuya dursun, adamlar haksızlığa karşı desteklerini gösterdiler. thy beter olsun. gurur duydum bu eylemi gerçekleştiren arkadaşlarla. yarınki dava öncesi, kovulanlara büyü moral oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eskisinden daha iyi ~ 6 yıl önce
site eskisinden daha hızlı çalışıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saçma sapan yorumlar.. ~ 6 yıl önce
ne ingiliz kemali,ne haini? hak aramak ne zamandan beri hainlik oldu?HZ. ALİ nin lafdeğilmidir 'haksızlık karşısında susan onurunu,şerefeni kaybeder' diye? herkes susup şerefsiz mi olsun? size tavsiye siz de susmayın..aklın yolu bir; adamlar büyük hata yapmışlar,acımasız davranmışlar..mağdur olanlar da tepki gösteriyor,ne var bunda? siz iyice ESAD suriyesi gibi konuşan herkesi 'hain' ilan edeceksiniz.bu mu sizin ADALET anlayışınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ingiliz Kemaller bitmez ~ 6 yıl önce
Turk dusmanlari ve isbirlikcileri isbasinda.Venedikten de destek aldilar,Baslari goge ermistir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000