07 Şubat 2014, Cuma 15:45:13

THY'YE 'OSCAR' GURURU

Budapeşte Havalimanı tarafından her yıl düzenlenen Havacılık Oscarları’nın bu yılki sahibi Türk Hava Yolları (THY) oldu. THY, 2013 yılının ‘en iyi pazarlama’ ödülüne layık görüldü.
  • Ucak uretemiyoruz ve thy aslinda bisey yapmiyoku diyen arkadasi once temel(wikipedia duzeyi) ekonomi ogrenmeye daha sonra bi havayolu sirketinin nasil yurudugunu ve thynin son yillardaki arge yatirimlarina goz atmaya davet ediyorum. Ucak koltugu yapmaya basliyor turkiye bu cok buyuk bir adim.(Dalga gececeksen kardesim sen niye ucak yapmiyosun herseyi baskasindan bekledikce hicbisey olmaz bu ulkede)
  • torpilli müdür bir de şirkete nasıl girip de müdür olabildiğini de açıklayabilir mi ???
  • almanlar 3. havalimanı yapmamızı istemiyorlar,korkuyorlar vs bilmem ne palavraları ortaya atılıyor ancak almanlar türkiye ye sadece ve sadece kimlikleri ile geliyorlar biz ise almanya ya pasaport ve vize ile gidebiliyoruz !!! bilmem anlatabildim mi ????
  • Lufthansa nın yanından geçemez diyen arkadaşa: Sen Lufthansa nın Thy ye ortak olalım dediğini bilmezsin tabii?hem de Başbakanları bizzat bu talebi açıkladı,3.havalimanı olmasın diye biyerini yırtıyo o Lufthansa nın (almanyanın) başbakanı haberin var mı,transit noktası olmamımızın faydaları bunlar thy çok ii yönetlyo demiyorum ama lufthansanın thy den ödü kopuyo bilgin olsun

Budapeşte Havalimanı tarafından her yıl düzenlenen Havacılık Oscarları’nın bu yılki sahibi Türk Hava Yolları (THY) oldu. THY, 2013 yılının ‘en iyi pazarlama’ ödülüne layık görüldü.

Liszt Ferenc Havalimanı Kongre Salonu’nda düzenlenen görkemli geceye Macaristan’da faaliyet gösteren havayolu ve acente temsilcilerinin yanı sıra ülkenin çok sayıda tanınmış ve önemli simaları katıldı. Gecede 2013 yılının başarılı havayollarına ödülleri verildi. THY ise gecenin en büyük ödülü olan “Best Marketing Award 2013” (en iyi pazarlama) ödülüne layık görüldü. THY’nin ödülünü Budapeşte Liszt Ferenc Havalimanı CEO’su Joost Lammers’ın elinden alan THY Macaristan Genel Müdürü Levend Arısoy, son 6 yılda bu ödülü 5’nci defa almaktan ötürü çok mutlu olduklarını belirtti. Ödülün dünya markası olan THY’nin yeryüzündeki her yerde kaliteli, saygın ve sevilen bir havayolu olduğunun Macaristan’da da tescillenmesi açısından önemine vurgu yapan Arısoy, Macaristan’da her geçen gün artan pazar paylarının da büyük başarı olduğunu belirtti. Arısoy ayrıca, bu ödülün kendilerini daha da motive ettiğini kaydetti. Bu sene 30 Mart tarihinden itibaren günde 2 olan Budapeşte-İstanbul seferlerinin günde 3 sefere çıkacağını ifade eden Arısoy, böylece Türkiye ve Macaristan arasında kurdukları turizm ve ticaret köprüsünü daha da geliştireceklerinin altını çizdi.

THY'YE 'OSCAR' GURURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ucak uretemiyoruz ve thy aslinda bisey yapmiyoku diyen arkadasi once temel(wikipedia duzeyi) ekonomi ogrenmeye daha sonra bi havayolu sirketinin nasil yurudugunu ve thynin son yillardaki arge yatirimlarina goz atmaya davet ediyorum. Ucak koltugu yapmaya basliyor turkiye bu cok buyuk bir adim.(Dalga gececeksen kardesim sen niye ucak yapmiyosun herseyi baskasindan bekledikce hicbisey olmaz bu ulkede)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3'lü ~ 4 yıl önce
3'lü koltukta üretsin daha çok kar elde eder:)
acaba ~ 4 yıl önce
torpilli müdür bir de şirkete nasıl girip de müdür olabildiğini de açıklayabilir mi ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kısa ve öz !!! ~ 4 yıl önce
almanlar 3. havalimanı yapmamızı istemiyorlar,korkuyorlar vs bilmem ne palavraları ortaya atılıyor ancak almanlar türkiye ye sadece ve sadece kimlikleri ile geliyorlar biz ise almanya ya pasaport ve vize ile gidebiliyoruz !!! bilmem anlatabildim mi ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Lufthansa nın yanından geçemez diyen arkadaşa: Sen Lufthansa nın Thy ye ortak olalım dediğini bilmezsin tabii?hem de Başbakanları bizzat bu talebi açıkladı,3.havalimanı olmasın diye biyerini yırtıyo o Lufthansa nın (almanyanın) başbakanı haberin var mı,transit noktası olmamımızın faydaları bunlar thy çok ii yönetlyo demiyorum ama lufthansanın thy den ödü kopuyo bilgin olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3 ~ 4 yıl önce
Sen yanlarındaydın gailba diyalog esnasında:) ya tamam ülkenin en bilindik markası en icratı olan kurumu yani esasen herhangi birşeyde üretmiyor sadece hizmet sektörü para ve imkanlar konuşur yani paran dahilinden büyürsün imkanlarda bunu destekler ülkenin konumu gibi 3.havalimanın yapımı çok geç bile oldu aslında 80lerde bu iş bitmeliydi ülkeni sevebilirsin ona bir sözüm yok ama gerçek gerçektir değişmez 3.havalimanı hizmete girdiğinden bu Lufthansa ve diğer şirketleri tabiki etkileyecek ama kimse şirketini kapatıp gidecek değil yani sanki Airbus ve Boeing'i ülkemiz üretiyormuş gibi o korkuyo şu kaçıyor süperiz zirvedeyiz falan ilginç dediğim gibi hizmet sektörü yarın yepyeni birşey çıkar ve bütün şartlar bir anda değişir henüz bu ülkenin herhangi bir havayolunda a380 dahi yok yaptığımız şeye sahip çıkalım ama ciddi ve mantıklı bakalım paçaları hemen sıvamanın anlamı yok.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000