02 Kasım 2010, Salı 08:43:24

THY'YE MANCHESTER UNITED DOPİNGİ

Ünlü İngiliz kulüp Manchester United’ın sponsorluğunu almasıyla reklam kampanyasını artıran THY, Manchester Havaalanı’nın her köşesini dev panolarla kapladı. Havaalanına inen ve giden yolcular önce THY reklamlarını görüyor.
  • iç hatlarda hatasiz ucmak ne demek ? bu nasil bir yorumdur merk ettim.. bir pegasus muhtemelen gelecek sene başlayacak yeni ucaklar gelince mancesher , barcelona,madrid ,baku,şam gibi hatlara..
  • pegasusta uçmalı demiş manchester'a bi arkadaş.. pegasus önce iç hatlarda hatasız uçmayı denesin bence.
  • Evet, THy nin Manchester a ne kadar önem verdiği ingilizce tek kelime konuşamayan bir müdürü oraya göndermsinden belli?
  • bence manchester çok iyi bir hat olablir. pegasus buraya ucamli. londraya yaptiği gibi bir de ercan bacagi eklerse o ucusa , yil boyu londra ucuslari gibi dolu gidip gelir. manchesterdan bir suru ingiliz var kuzey kıbrisa gitmek isteyen kthy battiktan sonra sadece guneyden gideibliyorlar. pegasus bu hatti neden dusunmuyor anlamiyorum.
İngiltere’nin en işlek havalimanlarından Manchester Havaalanı, THY’nin dev reklam panolarıyla adeta kuşatıldı. Havaalanına inen ve giden yolcuların ilk gördüğü görüntü haline gelen THY reklamları, 3 terminalli uluslararası havaalanının her köşesini kaplamış durumda. Terminal koridorlarında yer alan 30’ar metrelik Manchester United’lı reklamlarıyla alana damgasını vuran THY’nin bölgede artık en fazla tanınan havayolu olduğu belirtildi. THY Manchester Genel Müdürü Cengiz Türksoy, dünyanın en zengin futbol kulubü Manchester United’ın sponsorluğunu aldıktan sonra THY’nin herkes tarafından tanındığını belirterek, “Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Yolcu profilimiz Manchester United sponsorluğundan sonra yükseldi” dedi. THY’nin Manchester’dan haftanın her günü İstanbul’a uçtuğunu belirten Türksoy, 14 yıldır bu noktadan THY’nin İstanbul’a uçtuğunu kaydetti. Türksoy, son yıllarda artan tanıtım faaliyetlerine bağlı olarak ‘business’ yolcusunun arttığına dikkat çekti.

Yolcu kalitesi arttı
Manchester United’lı reklam kampanyasının henüz meyvelerini almadıklarını da kaydeden Cengiz Türksoy, şunları söyledi: “2 yıldır tanıtım faaliyetlerine büyük ağırlık ve hız verdik. En fazla Türkiye’ye yolcu götürüyoruz. İngiliz yolcular gelmeye başladı. Manchester United’lı reklamlarımızın devreye girmesiyle bu bölgede en fazla tanınan hava şirketi haline geldik. Yolcu kalitemiz arttı. Emirates, Cathay, KLM, Swissair, Lufthansa, British Airways gibi büyük markalarla rekabet halindeyiz. Müşteri profilimizi değiştirdik. İleride Anadolu Jet ile de buradan uçmayı planlıyoruz. Ucuz hava yollarıyla rekabete girebilmemiz için bunu düşünüyorum.”
THY'YE MANCHESTER UNITED DOPİNGİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
iç hatlarda hatasiz ucmak ne demek ? bu nasil bir yorumdur merk ettim.. bir pegasus muhtemelen gelecek sene başlayacak yeni ucaklar gelince mancesher , barcelona,madrid ,baku,şam gibi hatlara..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pegasusta uçmalı demiş manchester'a bi arkadaş.. pegasus önce iç hatlarda hatasız uçmayı denesin bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Evet, THy nin Manchester a ne kadar önem verdiği ingilizce tek kelime konuşamayan bir müdürü oraya göndermsinden belli?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bence manchester çok iyi bir hat olablir. pegasus buraya ucamli. londraya yaptiği gibi bir de ercan bacagi eklerse o ucusa , yil boyu londra ucuslari gibi dolu gidip gelir. manchesterdan bir suru ingiliz var kuzey kıbrisa gitmek isteyen kthy battiktan sonra sadece guneyden gideibliyorlar. pegasus bu hatti neden dusunmuyor anlamiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000