12 Şubat 2009, Perşembe 09:45:32

THY'ye kırmızı kart!

İstanbul'da bir amatör futbol maçında hakem, her iki takımdan toplam 15 futbolcuya kırmızı kart gösterdi.
  • Ne alakası var ucuş haberleri ile futbol haberlerinin...Aylardır thy amatör futbol takımı maç kazanıyor şampiyon oluyor anca kavga edince yazıyosunuz....!
  • Çok güzel olan bir sitenin atmış olduğu başlık sitenin tarafsızlığını ortadan kaldırıyor.Haberler genelde THY aleyhine .Haberlere yazılan medeni tarzda yazılmış yorumları da sansürsüz yayınlamıyorsunuz.
  • YA NE BU TELAŞ ARKADAŞLAR.NİYE BU GÜVENSIZLİK. BU PANİK. YOKSA HER AN BİR OLUMSUZLUK BEKLEYECEK KADAR GÜVENMİYORMUYUZ BÜYÜKLERİMİZE ? HER AN YÜREĞİMİZ AĞZIMIZDA MI ? YORUMLARI OKUYUNCA İNSAN ENDİŞELENİYOR. BİLMEDİĞİMİZ BİRŞEYLER Mİ VAR ?
  • cok dogrudur bence bu bir haksizlikdir, olmaz yani , ayip denlen birsey var!

İstanbul 1. Amatör Küme İl Birinciliği'nde, Türk Hava Yolları (THY) ile Ayazağa Esenspor takımları arasında dün Yıldıztabya Stadı'nda oynanan yarı final karşılaşması, her iki takımdan toplam 15 futbolcunun kırmızı kartla atılması sonucunda müsabakanın hakemi Özer Bektaş tarafından tatil edildi.

Maçın 73. dakikasında THY'nin kaptanı Selahattin ikinci sarı kartını görüp kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Selahattin sahadan çıkarken, Ayazağa Esenspor yedek kulübesinden kendisine laf atıldı. Selahattin de buna yanıt verince iki takım futbolcuları birbirine girdi. Seyircilerin de sahaya girmesiyle olaylar büyüdü. İki takım futbolcuları yumruk yumruğa kavga etti. Olaylar, emniyet güçlerinin gelmesiyle yatıştırıldı.

Olayları saha ortasından izleyen hakem Özer Bektaş ve yardımcıları daha sonra soyunma odasına gitti. Hakemler daha sonra görevlileri ve kulüp yöneticilerini odalarına çağırıp, Ayazağa Esenspor'dan 7 futbolcuya, THY'den de 8 futbolcuya kırmızı kart gösterdiklerini, dolayısıyla maçın tatil edildiğini tebliğ ettiler. Maç böylelikle tamamlanamadı.

Maç hakkındaki kararı Futbol Federasyonu verecek.

THY'ye kırmızı kart!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ne alakası var ucuş haberleri ile futbol haberlerinin...Aylardır thy amatör futbol takımı maç kazanıyor şampiyon oluyor anca kavga edince yazıyosunuz....!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Çok güzel olan bir sitenin atmış olduğu başlık sitenin tarafsızlığını ortadan kaldırıyor.Haberler genelde THY aleyhine .Haberlere yazılan medeni tarzda yazılmış yorumları da sansürsüz yayınlamıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
YA NE BU TELAŞ ARKADAŞLAR.NİYE BU GÜVENSIZLİK. BU PANİK. YOKSA HER AN BİR OLUMSUZLUK BEKLEYECEK KADAR GÜVENMİYORMUYUZ BÜYÜKLERİMİZE ? HER AN YÜREĞİMİZ AĞZIMIZDA MI ? YORUMLARI OKUYUNCA İNSAN ENDİŞELENİYOR. BİLMEDİĞİMİZ BİRŞEYLER Mİ VAR ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
cok dogrudur bence bu bir haksizlikdir, olmaz yani , ayip denlen birsey var!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000