18 Eylül 2012, Salı 11:27:06

THY'YE KIRGIZ HOSTESLER GELİYOR

Türk Hava Yolları’nda yabancı pilottan sonra yabancı kabin memuru alınacağını ilk kez Temmuz ayında Airporthaber kamuoyuna duyurmuştu. İşte o hostesler eğitimlere başladı, ilk yabancı hostes grubu ne zaman iş başı yapacak?
  • bizim görmemiş astronotların iştahı kaparmıştır hemen ....
  • Global olmak için...
  • hamdimi seciyoro rdada torpil var memurlarda oldugu gibi arastirin gorun
  • yani artık aileler ve yuvalar yıkılmayacak çocuklar ortada kalmayacak boşanma dağvaları da artık azalacak uçak taki hayat ve kariyer değil aile kutsallığı daha öne çıkar SAYIN BAŞBAKANIM SİZDEN RİCA EDİYORUM SİZ BARİ OLANLARI GÖRÜN VE ARAŞTITIRIN BAKIN HOSTES VE KAPTAN LARIN YAPTIKLARINA VE YIKILAN YUVALARA BEN HAMDİ BEYİN ÖZEL KALEMİNE BİLGİ VER DİM HOSTES VE KAPTANLA İĞRENÇ İLİŞKİSİ OLAN VE BELGELERİ DE MEVCUT VE İKİSİDE EVLİ İKİ TARAFINDA ÇOCUKLARI VAR BUNLAR DIŞ HATLAR GELİŞ OTO PARKINDA ARAÇLARIN İÇİNDE ÇOK TERBİYESİZ CE İNSANLIĞIN KABUL ETMİYECEĞİ ŞEYLER YAPTILAR VE YAPIYORLAR BOŞANMA DAĞVALARI VAR BU OLAYLA İLGİLİ VE HALA BU GUNAHSIZ YAVRUNUN GUNAHI KİMSE ÖDEYEMEZ BUNLARA İZİN VERMEYİN GEREKENİ YAPARSINIZ DEDİM ÖZEL HAYATLARI BİZİ İLGİLENDİRMEZ DEDİ BARİ HAMDİ BEYE BİLDİRİN BİLGİSİ OLSUN YADA BİR RANDEVU ALIN KONUŞAYIM BİLDİKLERİMİ VE BU GÜNAHLARA SADECE ÖZEL HAYATLARI YIKILAN YUVALAR BENİ İLGİLENDİRMEZ DEDİ VİCDAN SAHİBİ BİRİ BU GÜNAHI NASIL ÖZEL HAYAT DEDİ ŞAŞIRDIM

Türk Hava Yolları’nda yabancı pilottan sonra yabancı hostes dönemi yakında resmen başlayacak. Daha önce Uzakdoğu hatları için bünyesinde az sayıda da olsa kabin memuru çalıştıran Türk Hava Yolları, geçtiğimiz aylarda çok sayıda yabancı kabin memuru almak için kolları sıvamıştı.

Airporthaber tarafından Temmuz ayında kamuoyuna duyurulan yabancı hostes alımında önemli gelişmeler yaşandı. THY’nin Türki Cumhuriyetleri’ne gerçekleştirdiği uçuşlarda yolcu memnuniyetini artırmak ve daha sağlıklı iletişim kurabilmek için 10 Kırgız kabin memuru eğitimlere alındı.

Kırgızistan’da THY kriterlerine uyan adaylardan 10’u dün itibariyle THY Uçuş Eğitim Başkanlığı’nda eğitimlere başladı. 30 Ekim’e kadar eğitim alacak Kırgız kabin memurları, sonrasında THY uçaklarında yerlerini alacak.

Kırgız kabin memurlarının dışında THY’nin yabancı kabin memuru alım ilanına birçok ülkeden çok sayıda başvuru olduğu, Hindistan, Pakistan ve Özbekistan’dan seçilen adayların da kısa süre sonra eğitimlere başlayacağı bildirildi.

©AirportHaber ÖZEL

THY'YE KIRGIZ HOSTESLER GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

dekto ~ 6 yıl önce
bizim görmemiş astronotların iştahı kaparmıştır hemen ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzakdoğu uçuşları için de tayland lı istiyoruz. ~ 6 yıl önce
Global olmak için...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haha ~ 6 yıl önce
hamdimi seciyoro rdada torpil var memurlarda oldugu gibi arastirin gorun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
süper ~ 6 yıl önce
yani artık aileler ve yuvalar yıkılmayacak çocuklar ortada kalmayacak boşanma dağvaları da artık azalacak uçak taki hayat ve kariyer değil aile kutsallığı daha öne çıkar SAYIN BAŞBAKANIM SİZDEN RİCA EDİYORUM SİZ BARİ OLANLARI GÖRÜN VE ARAŞTITIRIN BAKIN HOSTES VE KAPTAN LARIN YAPTIKLARINA VE YIKILAN YUVALARA BEN HAMDİ BEYİN ÖZEL KALEMİNE BİLGİ VER DİM HOSTES VE KAPTANLA İĞRENÇ İLİŞKİSİ OLAN VE BELGELERİ DE MEVCUT VE İKİSİDE EVLİ İKİ TARAFINDA ÇOCUKLARI VAR BUNLAR DIŞ HATLAR GELİŞ OTO PARKINDA ARAÇLARIN İÇİNDE ÇOK TERBİYESİZ CE İNSANLIĞIN KABUL ETMİYECEĞİ ŞEYLER YAPTILAR VE YAPIYORLAR BOŞANMA DAĞVALARI VAR BU OLAYLA İLGİLİ VE HALA BU GUNAHSIZ YAVRUNUN GUNAHI KİMSE ÖDEYEMEZ BUNLARA İZİN VERMEYİN GEREKENİ YAPARSINIZ DEDİM ÖZEL HAYATLARI BİZİ İLGİLENDİRMEZ DEDİ BARİ HAMDİ BEYE BİLDİRİN BİLGİSİ OLSUN YADA BİR RANDEVU ALIN KONUŞAYIM BİLDİKLERİMİ VE BU GÜNAHLARA SADECE ÖZEL HAYATLARI YIKILAN YUVALAR BENİ İLGİLENDİRMEZ DEDİ VİCDAN SAHİBİ BİRİ BU GÜNAHI NASIL ÖZEL HAYAT DEDİ ŞAŞIRDIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000