29 Haziran 2011, Çarşamba 08:30:07

THY'YE KARŞI 'GÜÇLÜ OLMA' İDDİASI

THY ile rekabet etmek isteyen Air France Pegasus ile işbirliği arayışı içinde...
  • Cok guzel bir atasozumuz var bu durumu ozetliyor ; Ac tavuk kendini bugday ambarinda gorurmus !!!
  • Dünya firmaları artık bizim firmalarımızla beraber olmak zorunda hissediyorlar kendilerini, THY nin başarısı ortada, Pegasus da umarım dünya devleri arasında yerini alır, neticede ülkemiz kazanıyor. Dünyamız her alanda dönüşüm içinde ve Türkiye yeni yüzyılın parlayan yıldızı! Bunu görebilenler yönlerini ülkemize çeviriyorlar.
  • ot koymak tabiri de neymiş ? yaşadığınız yer neye benziyor sizin ? anladınız siz onu !
  • Bu yolda başarılar pegasus ailesi ile olsun.O da Bayrak taşıyıcısı umarım birgün dünyanın heryerine uçar ve işte o zaman görün bak uçmayan kalmayacak.....Yolunuz açık olsun.
Fransız La Tribune gazetesine göre, Air France-KLM THY ile rekabet edebilmek amacıyla bir Türk ortak arıyor ve bu kapsamda Pegasus ile bir ortaklık kurmayı umuyor.

Haberde Pegasus ile görüşmelerin yapıldığı ancak henüz bir anlaşma sağlanmadığı, Pegasus’un öncelikle Air Berlin Plc ile bir ortaklık tesis etmeyi planladığı belirtiliyor.

THY'YE KARŞI 'GÜÇLÜ OLMA' İDDİASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
Cok guzel bir atasozumuz var bu durumu ozetliyor ; Ac tavuk kendini bugday ambarinda gorurmus !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dünya firmaları artık bizim firmalarımızla beraber olmak zorunda hissediyorlar kendilerini, THY nin başarısı ortada, Pegasus da umarım dünya devleri arasında yerini alır, neticede ülkemiz kazanıyor. Dünyamız her alanda dönüşüm içinde ve Türkiye yeni yüzyılın parlayan yıldızı! Bunu görebilenler yönlerini ülkemize çeviriyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ot koymak tabiri de neymiş ? yaşadığınız yer neye benziyor sizin ? anladınız siz onu !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu yolda başarılar pegasus ailesi ile olsun.O da Bayrak taşıyıcısı umarım birgün dünyanın heryerine uçar ve işte o zaman görün bak uçmayan kalmayacak.....Yolunuz açık olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000