24 Kasım 2010, Çarşamba 12:38:01

THY'YE İKİ YENİ ROTA

THY, Valencia ve Malaga'ya da uçacak
  • MANILA-FILIPINLER seferlerinide sabirsizlikla beliyoruz.
  • çorlu valencia hatti ne zaman açılıyor. Görün artık burdaki potansiyeli. Madem herkes atıyo, ben de atayım...
  • Brooklyn'e de istiyoruz.
  • yeni ispanya destisnasyonları çok iyi seçimler olmuş.iyi bir tanıtım kampanyası ile en geç 3-4 ay içinde bu yeni rotalarda bilet bulunmaz uçaklar full çeker...
Türk Hava Yolları (THY), İspanya'da Madrid ve Barselona'dan sonra, gelecek yıl Valencia ve Malaga'ya da uçuş düzenleyecek.

THY Madrid Müdürü Ali Doruk, İspanya'nın başkenti Madrid'deki Barajas Havalimanı'nda Türk basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İspanya operasyonları hakkında bilgi verdi.

Doruk, THY'nin, İspanya'da, Madrid ve Barselona kentlerine her gün karşılıklı 2'şer sefer düzenlediğini hatırlatarak, ''THY olarak şu anda İspanya'ya her gün 2 Madrid, 2 Barselona olmak üzere 4 karşılıklı seferimiz var. Önümüzdeki sene İspanya'da iki noktayı daha açmayı planlıyoruz. Bunların biri Valencia, diğeri Malaga olacak. Ondan sonraki sene de iki nokta daha açılması gündemde'' diye konuştu.

Ekonomik krize rağmen İspanya seferlerindeki uçak doluluk oranının yüzde 70 civarında olduğunu ifade eden Doruk, ''Doluluk oranları daha iyi olabilir. Ama krize rağmen sektör için bu oran fena değil. Kurban Bayramı tatilinde de İspanya'ya ilgi oldukça fazlaydı, bunun artarak devam edeceğine inanıyorum'' dedi.

Ali Doruk, THY'nin dünyada yükselen bir havayolu olduğunu, İspanya'ya da yolcu trafiğini ve uçak doluluk oranlarını artırmak için yeni bir reklam kampanyasına başlayacaklarını bildirerek, ayrıca yeni bir ticari örgütlenme planlandığını, bunun meyvelerini de yakın bir zamanda alacaklarını söyledi.

(Zaman)
THY'YE İKİ YENİ ROTA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
MANILA-FILIPINLER seferlerinide sabirsizlikla beliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çorlu valencia hatti ne zaman açılıyor. Görün artık burdaki potansiyeli. Madem herkes atıyo, ben de atayım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Brooklyn'e de istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yeni ispanya destisnasyonları çok iyi seçimler olmuş.iyi bir tanıtım kampanyası ile en geç 3-4 ay içinde bu yeni rotalarda bilet bulunmaz uçaklar full çeker...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000