27 Mayıs 2014, Salı 09:44:27

THY'YE HOSTES YETİŞTİRECEKLER

Havacılık adına önemli adımlar atan Kırklareli Üniversitesi (KLÜ), Türk Hava Yolları'nın artan kabin ekibi ihtiyacını karşılamak için önemli bir projeye imza attı.
  • Gecmiste basarili tahliye ornekleri mevcuttur, chicken or pastalarla kurtarilmadi onca hayat, cehalette sınırsiz olacaginiza biraz arastirip okuyun bi seyler. Ben eski km yim. Bir talihsizlik sonucu aşık oldugum meslegime son verildi. Tekrar donebilmek tek hayalim. Cok seckin, saygin ve imrenilen bir meslek bu. Her kursunun da hak edildigi bir istir ama ne yazik ki kimse isin icine girmeden buna inanamaz... Bu tarz okullarla da km olunabilecegine inanmiyorum. Gectigimiz o zorlu mulakat surecini gecemeyince nolcak 2 yil bosa mi gitmis olacak?
  • Thy haziranda alım yapacak mı ? Doğru bilgiye sahip olan var mı arkadaşlar ?
  • Kabin Hizmetleri Meslek okullarına öğrenci alırken, tüm havayollarının istedikleri boy, kilo ve diğer konular bu okullarca çok fazla dikkate alınmıyor. Bu okullar tamamen fazla öğrenci almak için genelde bu istenen özellikleri önemsemiyor. Bu nedenle bu bölümlerden mezun olan öğrencilerin tamamı bir havayoluna giremiyor. Sadece birkaç okul bu kurallara dikkat ederek öğrenci alıyor ve Öğrencilerinin çoğunluğu bir havayolu şirketine giriyor. Sorunun can alıcı noktası burada...
  • protokolun hıcbır anlamı yok kı, thy garantı mı verıyor, senın egıttıgın kısılerı alacagız dıye? HAYIR. ee dıger ozel sırketlerden garantı veren var mı? HAYIR, ne ıse yarıyor dersenız, sadece bosa gecen 2 yıl. gecen gun uctum 2 yıllık mezun bır arkadasla, yazık ıngılızce bıle ogretmemısler,

Havacılık adına önemli adımlar atan Kırklareli Üniversitesi (KLÜ), Türk Hava Yolları'nın artan kabin ekibi ihtiyacını karşılamak için önemli bir projeye imza attı.

Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Başkanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında yapılan 'Kabin Ekibi Eğitimi ve İstihdamı' protokolü yapıldı.

Protokol ile Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri ön lisans programında kabin memurluğu alanında, donanımlı personel yetiştirilerek Türk Hava Yollarında istihdam edilmesi hedefleniyor.

THY'YE HOSTES YETİŞTİRECEKLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

149. ~ 4 yıl önce
Gecmiste basarili tahliye ornekleri mevcuttur, chicken or pastalarla kurtarilmadi onca hayat, cehalette sınırsiz olacaginiza biraz arastirip okuyun bi seyler. Ben eski km yim. Bir talihsizlik sonucu aşık oldugum meslegime son verildi. Tekrar donebilmek tek hayalim. Cok seckin, saygin ve imrenilen bir meslek bu. Her kursunun da hak edildigi bir istir ama ne yazik ki kimse isin icine girmeden buna inanamaz... Bu tarz okullarla da km olunabilecegine inanmiyorum. Gectigimiz o zorlu mulakat surecini gecemeyince nolcak 2 yil bosa mi gitmis olacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Thy haziranda alım yapacak mı ? Doğru bilgiye sahip olan var mı arkadaşlar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kabin Hizmetleri Meslek okullarına öğrenci alırken, tüm havayollarının istedikleri boy, kilo ve diğer konular bu okullarca çok fazla dikkate alınmıyor. Bu okullar tamamen fazla öğrenci almak için genelde bu istenen özellikleri önemsemiyor. Bu nedenle bu bölümlerden mezun olan öğrencilerin tamamı bir havayoluna giremiyor. Sadece birkaç okul bu kurallara dikkat ederek öğrenci alıyor ve Öğrencilerinin çoğunluğu bir havayolu şirketine giriyor. Sorunun can alıcı noktası burada...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 4 yıl önce
protokolun hıcbır anlamı yok kı, thy garantı mı verıyor, senın egıttıgın kısılerı alacagız dıye? HAYIR. ee dıger ozel sırketlerden garantı veren var mı? HAYIR, ne ıse yarıyor dersenız, sadece bosa gecen 2 yıl. gecen gun uctum 2 yıllık mezun bır arkadasla, yazık ıngılızce bıle ogretmemısler,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000