02 Mart 2011, Çarşamba 14:48:58

THY'YE DENETİM BASKINI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden gelen denetçi ekipler bu sabahtan itibaren Türk Hava Yolları’nın bir çok biriminde denetleme yaptı.
  • Denetleme IK ya da ugrarmi? Ugrarsa ne yapar?
  • Aman Allahım ne tipler var buralarda yazı yazıyorlar, adamlar işlerini yapıyo sen de kalkmışsın fake diyosun, yok efendim tk ceza yazmasın da falan filan olm adamlar aoc denen üç harfli kağıt parçasını veriyo vermesin de görem o övündükleri uçaklarının hareket kabiliyetlerini.Dünyanın her yerinde bu iş böyledir.
  • kendine krallık kurmuş florya karargahında. ben görmedim öyle diyolar.bi bakılsın bence
  • SHGM Sivil Havacılığın emniyetli yapılabilmesi için kurulmuş bir kurum. Ne kadar çok denetleme o kadar iyi...Bişi çıkarmaya çalışmayın boşuna herkes işini yapmakta yani.Bir THY yeli olarak mutluyuz biz.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne bağlı Ankara’dan gelen 25 kişilik denetçi grubu, THY’nin bir çok birimine ani denetim baskını düzenledi.

Denetçilerin hafta başından itibaren teknik, operasyon ve yer işletmede iğneden ipliğe denetimlerde bulunduğu öğrenildi. Büyüt titizlikle yapılan denetiminin bu hafta boyunca süreceği öğrenildi.

Denetçilerin hazırladığı rapora göre, tespit edilen bulgularla ilgili SHGM tarafından işlem yapılacağı bildirildi.

Airporthaber.com Özel
THY'YE DENETİM BASKINI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Misafir ~ 7 yıl önce
Denetleme IK ya da ugrarmi? Ugrarsa ne yapar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Aman Allahım ne tipler var buralarda yazı yazıyorlar, adamlar işlerini yapıyo sen de kalkmışsın fake diyosun, yok efendim tk ceza yazmasın da falan filan olm adamlar aoc denen üç harfli kağıt parçasını veriyo vermesin de görem o övündükleri uçaklarının hareket kabiliyetlerini.Dünyanın her yerinde bu iş böyledir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kendine krallık kurmuş florya karargahında. ben görmedim öyle diyolar.bi bakılsın bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SHGM Sivil Havacılığın emniyetli yapılabilmesi için kurulmuş bir kurum. Ne kadar çok denetleme o kadar iyi...Bişi çıkarmaya çalışmayın boşuna herkes işini yapmakta yani.Bir THY yeli olarak mutluyuz biz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000