03 Eylül 2008, Çarşamba 08:08:06

THY'ye davet var...

Türk Hava Yolları'nın geçen yıl yaşanan uçak kazası sonrasında uçuşlara kapatılan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'na kış seferleri düzenleyebileceği bildirildi. THY Genel Müdürü Temel Kotil'in bu doğrultuda Isparta Belediyesi'nden yer hizmeti istediği belirtildi.
  • sayın temel kotil bey ısparta belediyesinden yer hizmetleri istemiş bu ne kadar doğru sayın temel bey siz ground handlink firmaları ile karıştırdınız galiba belediyeleri :)) onların işimi uçaklara yer hizmeti vermek bırakın bu işi eski işinize dönün bence çok komiksiniz bide sizin gibi biri thy,nin genel müdürü !!! apronda bordör taşı döşenecek dersen belki ona katılırdım onuda dhmi taşerön firmalara yaptırıyo olması lazım yanılmıyosam :)
  • Rumuz arkadaşıma katılıyorum.Ben de Ispartadayım ve havalimanı faaliyetlerinden haberim var. Bu tür haberleri yanlı buluyorum açıkcası.Ama sebebini bilemem.Tüm Ispartalılara hayırlı uğurlu olsun.
  • sayın yetkili... "Isparta havalimanı uçak kazasından sonra kapatıldı"lafzında bu haber içinde bir cümle geçmektedir.Bu tamamen yanlış bir durumdur.Havalimanında halihazırda İRAN-TÜRKİYE uluslararası uçuşlar yapılmaktadır.Ayrıca limanda ER-AH HAVACILIK'a ait pilotaj eğitimi yapılmajtadır.DOlayısıyla ISPARTA HAVALİMANI'nda mesai saatleri boyunca hava trafiği mevcuttur.Bilgilerinize...

Belediye Başkanı Hasan Balaman, Temel Kotil ile 13 Ağustos'ta yaptıkları görüşmede Isparta'ya her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi. Balaman, Isparta milletvekili, işadamı ve dernek başkanlarından oluşan bir heyetin önümüzdeki hafta içinde Kotil ile konunun detaylarını görüşeceğini ifade ederek, "Buradaki durumu masaya yatıracağız. Hayırlı bir karar çıkacağını umut ediyorum. Biz sadece yolcular gelip gitsin diye bu işin üzerinde durmuyoruz. Biz, Isparta'yı havalimanı sayesinde yatırımcıya daha cazip hale getirmenin peşindeyiz." dedi. Balaman, belediye olarak yolcuların havalimanına ulaşımını sağlayarak destek vereceklerini belirtti.

Isparta'da 30 Kasım 2007 düşen ve 57 kişinin hayatının kaybettiği uçak kazası sonrasında Atlasjet Havayolları uçuşları seferlerini iptal etmişti. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde 2006 yılında havayolu şirketleri ile yapılan görüşmeler sonrasında Atlasjet haftada 3 gün tarifeli uçak seferleri başlatmıştı. Bir yıl sonra Atlasjet'in zarar ettiği gerekçesiyle uçuşları iptal edeceğini açıklamasından kısa bir süre sonra da uçak kazası yaşanmıştı.

THY'ye davet var...

Facebook Yorum

Yorumlar

yolcu hizmetleri ~ 10 yıl önce
sayın temel kotil bey ısparta belediyesinden yer hizmetleri istemiş bu ne kadar doğru sayın temel bey siz ground handlink firmaları ile karıştırdınız galiba belediyeleri :)) onların işimi uçaklara yer hizmeti vermek bırakın bu işi eski işinize dönün bence çok komiksiniz bide sizin gibi biri thy,nin genel müdürü !!! apronda bordör taşı döşenecek dersen belki ona katılırdım onuda dhmi taşerön firmalara yaptırıyo olması lazım yanılmıyosam :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ispartalı ~ 10 yıl önce
Rumuz arkadaşıma katılıyorum.Ben de Ispartadayım ve havalimanı faaliyetlerinden haberim var. Bu tür haberleri yanlı buluyorum açıkcası.Ama sebebini bilemem.Tüm Ispartalılara hayırlı uğurlu olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
sayın yetkili... "Isparta havalimanı uçak kazasından sonra kapatıldı"lafzında bu haber içinde bir cümle geçmektedir.Bu tamamen yanlış bir durumdur.Havalimanında halihazırda İRAN-TÜRKİYE uluslararası uçuşlar yapılmaktadır.Ayrıca limanda ER-AH HAVACILIK'a ait pilotaj eğitimi yapılmajtadır.DOlayısıyla ISPARTA HAVALİMANI'nda mesai saatleri boyunca hava trafiği mevcuttur.Bilgilerinize...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000