23 Kasım 2017, Perşembe 14:35:56

THY'ye cam kırığı suçlaması

Türk Hava Yolları’nın (THY), business yolcusuna ikram ettiği limonatada cam parçaları çıktığı iddia edildi.
  • O cam bardak trolleylerini kabin memurlar kac kere kontrol ediyor. Kaç defa kırık cam la karşılaştık elimiz kesildi. Do-Co ayrılık hediyesi veriyor TK ya cok dikkatli olunması gerek
  • Kedi gormus yara sanmis
  • Ya arkadaslar evde hic cam kırıgı olmaz mı? Daha başka olumlu şeylerle ugraşalım
  • Bardaklar ters olarak yüklenir. Cam kırıkları yerçekimini yenmiş. Hazırlarken kırılmışsa alır atarsın yenisini hazırlarsın. Saçma sapan bir şikayet.

Türk Hava Yolları’nın (THY), business yolcusuna ikram ettiği limonatada cam parçaları çıktığı iddia edildi. Yolcu, ağzından kan geldiğini belirterek, yasal yollara başvuracağını söyledi.

THY’de İkram Skandalı İddiası

THY’nin 15 Kasım’daki TK 2186 sefer sayılı İstanbul-Ankara uçağında yaşandığı öne sürülen olay, Alparslan adlı bir yolcunun www.sikayetvar.com adlı siteye gönderdiği şikâyet yazısıyla ortaya çıktı. Olayda uçuş öncesi ikram edilen limonatayı içen 3F koltuğundaki yolcu, ağzında bir şeylerin parçalandığını hissetti. Tükürdüğünde ağzında cam parçaları çıktı. Cep telefonu ile kayıt yapan yolcu, olayı kabin memuruna ilettiğini, kabin memurunun, “Aaaa ikidir bu oluyor” diye tepki verdiğini söyledi. Konuyu THY’ye ileten yolcuya ise şirketten “Aksaklıktan dolayı özür dileriz” yazılı bir mail gönderildi. Yolcu şikâyet yazısında, “Ne arama var ne başka bir şey. THY tarafından insan hayatının ne denli ucuz görüldüğü ortadadır. Adli vaka sağlık raporu almaya gittiğimde doktor bey, ‘çok ciddi bir badire atlatmışsınız ufak kesiklerle kurtulmuşsunuz’ dedi. Avukatlarım ve basın müşavirim konunun takipçisidir” dedi. (Gazeteport)

THY'ye cam kırığı suçlaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

Kikiriki ~ 8 ay önce
O cam bardak trolleylerini kabin memurlar kac kere kontrol ediyor. Kaç defa kırık cam la karşılaştık elimiz kesildi. Do-Co ayrılık hediyesi veriyor TK ya cok dikkatli olunması gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucan akrep ali ~ 8 ay önce
Kedi gormus yara sanmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
53 yorum!! ~ 8 ay önce
Ya arkadaslar evde hic cam kırıgı olmaz mı? Daha başka olumlu şeylerle ugraşalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bardak ~ 8 ay önce
Bardaklar ters olarak yüklenir. Cam kırıkları yerçekimini yenmiş. Hazırlarken kırılmışsa alır atarsın yenisini hazırlarsın. Saçma sapan bir şikayet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000